Montaż i Serwis Anten Legionowo – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Anteny Telewizyjne powiat Legionowski – Zapraszamy506 828 554

Mapa Legionowa i okolic - naprawa, ustawianie, montaż anten Legionowo

Również Legionowo wraz z terenem w granicach powiatu jest stałym obszarem naszych działań instalatorskich. W zakresie naszych kompetencji znajdują się instalacje telewizyjne satelitarne i naziemne. Wykonujemy montaż anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, platformy NC+, Orange i wszelkiego rodzaju usługi związane z odbiorem telewizji naziemnej DVB-T. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta oraz gwarancje na usługi.

Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T Legionowo

Anteny Satelitarne Anteny Naziemne DVB-T w Legionowie - sprzedaż, naprawa i montaż

Najważniejszym elementem instalacji telewizyjnej jest antena, która zamienia odebraną falę radiową w sygnał elektryczny, który jest dalej przetwarzany na obraz i dźwięk w precyzyjnych układach elektronicznych telewizora.

Nie ma w tym przypadku miejsca na kompromisy – jeżeli chcemy uzyskać jak najlepszy odbiór telewizji to zastosowany sprzęt musi mieć odpowiednie parametry dobrane właściwie do danej instalacji i warunków terenowych.

Spośród tysięcy modeli anten dostępnych w sprzedaży zarówno w przypadku sprzętu satelitarnego jak i naziemnego można wyróżnić wiele konstrukcji różniących się nie tylko parametrami ale i zastosowaniem.

Nie wiesz jaka antena będzie najlepsza dla Ciebie? Skontaktuj się z nami a dostarczymy najlepszy sprzęt wraz z usługą solidnego montażu i ustawienia.

Potrzebujesz odpowiedniej anteny satelitarnej lub naziemnej? Zadzwoń! 506 828 554

Montaż Anten Satelitarnych Legionowo

Montaż anten satelitarnych Legionowo

Montaż anten satelitarnych w Legionowie oprócz wykonywania instalacji naziemnych to jedna z głównych gałęzi naszej działalności.

15 lat doświadczenia w tej branży zaowocowało opracowaniem odpowiednich rozwiązań, które pozwalają na wykonanie usługi w każdych warunkach w krótkim czasie co pozwala nam oferować dla naszych klientów niskie ceny.

Realizujemy montaż anteny satelitarnej z użyciem właściwych uchwytów, które dopbieramy zależnie od tego czy miejscem instalacji jest dach, balkon czy elewacja budynku lub inna lokalizacja, którą wskażemy jako najlepszą do uzyskania dobrego odbioru z nadajnika satelitarnego.

O ile wysokość na której zamontowana będzie antena nie ma znaczenia to ważny jest kierunek południowej strony nieba i wybierając miejsce do przeprowadzenia instalacji pilnujemy, aby sygnał nie był zniekształcony przez pobliskie przeszkody terenowe w postaci drzew i budynków.

Montaż Cyfrowego Polsatu Legionowo

Instalator Cyfrowy Polsat Montaż Legionowo

Jeżeli interesuje Cię odbiór telewizji satelitarnej to z pewnością warto rozważyć ofertę Cyfrowego Polsatu, który jest największą platformą w Polsce.

Pakiet kanałów i interesujące nas dodatkowe funkcje możemy dobierać według potrzeb i zainteresowań a częste promocje, które można spotkać na stronie platformy pozwolą uzyskać ofertę abonamentu w atrakcyjnej cenie.

Dwieście kanałów w języku polskim w tym setka w HD, szybki internet LTE a także usługa Cyfrowy Polsat GO umożliwiająca dostęp do programów satelitarnych na laptopie czy tablecie to tylko niektóre z największych zalet.

Zamówiłeś już telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu? W przesyłce otrzymasz zestaw instalacyjny z anteną satelitarną i tunerem.

Możesz wykonać montaż i podłączenie do TV samodzielnie – wówczas musisz zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria montażowe takie jak kołki, uchwyt, kabel i złączki lub zdać się na pomoc fachowca. Skontaktuj się z nami a wykonamy dla Ciebie montaż Cyfrowego Polsatu z gwarancją.

Szukasz fachowca do zamontowania anteny Cyfrowego Polsatu w Legionowie? Zapraszamy!506 828 554

Montaż Anten NC+ Legionowo

Montaż Anten NC+ Legionowo

NC+ jest efektem fuzji telewizji N oraz starej platformy Cyfra+.

Korzysta z niej jest w tej chwili ponad 2 miliony klientów, mających dostęp do 174 kanałów w po polsku (95 HD). Ciekawe pakiety kanałów oraz atrakcyjny koszt abonamentu sprawiły, że operator NC+ stanowi silną konkurencję dla oferty Cyfrowego Polsatu a walka między tymi dwoma graczami daje dużo profitów dla klientów w postaci częstych promocji i obniżania cen.

Interesującą propozycją jest oferta NC+ GO, która udostępnia kanały NC+ do oglądania na urządzeniach mobilnych takich jak tablet, laptop czy smartfon.

Tak samo jak w przypadku Cyfrowego Polsatu zakodowany sygnał telewizji NC+ nadawany jest z satelitów HotBird 13A, 13B i 13C.

Potrzebujesz instalatora NC+ w Legionowie? Zgłoś się do nas a profesjonalnie zamontujemy i ustawimy Twoją antenę do odbioru NC+. Mamy duży wybór uchwytów antenowych, akcesoriów montażowych i inny niezbędny osprzęt do zrealizowania solidnego montażu anteny satelitarnej NC+. Dajemy roczną gwarancję na montaż 506 828 554

Instalacje Multiroom Legionowo

Instalacje Multiroom Legionowo podłączenie i montaż

Multiroom to usługa, która pozwala na podział sygnału telewizyjnego Cyfrowego Polsatu, NC+ czy Orange na większą ilość odbiorników.

Jeżeli chcemy uzyskać możliwość odbioru kanałów satelitarnych na dodatkowym telewizorze to nie ma potrzeby zakładania kolejnej anteny, wystarczy drobna modyfikacja istniejącej instalacji i rozszerzenie umowy abonamentowej o dodatkowe urządzenie.

Uzupełnieniem standardowej oferty multiroom jest usługa Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO dzięki którym możemy oglądać programy satelitarne na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu na przykład na tablecie, laptopie, czy smartfonie lub innym sprzęcie z systemem Android/iOS.

Potrzebujesz podłączyć instalację multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, telewizji NC+ lub Orange w Legionowie lub okolicy powiatu legionowskiego? Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu – zapewniamy bezpłatny dojazd, gwarancję na wykonane usługi i profesjonalne fachowe wsparcie.

Instalacje satelitarne multiroom – montaż – serwis – konfiguracja 506 828 554

Montaż Anten Naziemnych Legionowo

Montaż anten naziemnych Legionowo DVB-T

Odbiór z nadajników naziemnych to w naszym kraju nadal najpopularniejsza metoda na dostęp do kanałów telewizyjnych. Aktualnie tą drogą możliwe jest oglądanie niemal 30 programów umiejscowionych w tak zwanych multipleksach MUX1, MUX2, MUX3 nadawanych w paśmie UHF i MUX8 w paśmie VHF.

Większa ilość kanałów i nowe możliwości telewizji naziemnej to głównie zasługa cyfrowej rewolucji, która na naszym rynku została przeprowadzona w 2013 roku i od tego czasu tradycyjny sygnał analogowy nie jest już dostępny.

Cyfrowy standard DVB-T oferuje lepszą jakość dźwięku i obrazu, mniejszą podatność na zakłócenia a poszerzenie pasma nadawania o częstotliwości VHF umozliwiło transmisję dodatkowych kanałów.

W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli anten naziemnych, jeżeli nie wiesz jaka będzie najlepsza dla Twojej instalacji telewizyjnej skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy dobrać najlepszy sprzęt 506 828 554

Instalacje Antenowe Legionowo

Instalacje anten TV Legionowo

Wykonujemy instalacje anten satelitarnych oraz naziemnych a także połączone gdzie możliwy jest odbiór telewizji z dwóch i więcej źródeł. Chcesz wykonać bardziej profesjonalną instalację telewizyjną? Służymy pomocą!

Dla klientów zainteresowanych ambitniejszą – bardziej rozbudowaną lub niestandardową instalacją anten tv także mamy odpowiednią ofertę. Zrealizujemy każdy projekt instalacji telewizyjnej.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji satelitarnych i naziemnych oraz znajomość technicznych nowości z branży sat i dvb-t pozwala nam w każdej sytuacji realizować potrzeby naszych klientów.

Wykonujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten i urządzeń (np. jedna antena naziemna i 2 sat + 2 tunery) z dalszym podziałem sygnału.

Specjalizujemy się również w instalacji i montażu urządzeń do podziału sygnał multiswitchy, konfiguracji każdego typu sprzętu satelitarnego, konwerterów quattro, quad, octo, unicable i wszystkich pozostałych akcesoriów związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy standardowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w domach jednorodzinnych i mieszkaniach jak również większe projekty z profesjonalnymi antenami zbiorczymi przeznaczonymi dla większych bloków mieszkalnych, hoteli, kamienic, szpitali, zajazdów i innych obiektów.

Instalacje antenowe, wykonanie, montaż, naprawa, serwis Legionowo i okolice506 828 554

Serwis Naprawa anten Legionowo

Serwis anten TV naprawa anten Legionowo

Zajmujemy się również serwisem instalacji anten satelitarnych i dvb-t.

Naprawiamy wszelkiego typu usterki uniemożliwiające odbiór kanałów tv.

Pracujemy z precyzyjnym sprzętem pomiarowym, który pozwala na błyskawiczne zdiagnozowanie przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko zły komponent instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w sytuacji gdy anteny są stare i pordzewiałe zdarza się, że oferujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne normy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez wiele lat.

Wykonujemy serwis i regulację anten naziemnych oraz ustawianie i naprawę anten satelitarnych operatora Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Ustawianie Serwis Anten Satelitarnych Legionowo

Ustawianie Serwis anten satelitarnych Legionowo

Regulacja i serwis anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń dla klientów w Legionowie i okolicy.

Przyczyny usterki mogą być rozmaite od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, burza, deszcz czy śnieg po inne problemy sprzętowe wynikające z zużycia elementów lub wad fabrycznych spowodowanych z winy producenta.

Ustawiamy rozregulowane anteny z powodu wiatru i silnych burz, naprawiamy przerwane kable i oberwane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy wadliwe komponenty takie jak konwertery, mocowania, wysięgniki i przewody na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci deszczu, wilgoci, lodu czy opadów śniegu.

Czasami wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które zniszczyła już rdza są nie do naprawienia, wówczas po uzgodnieniu z klientem możemy zamontować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym odbiorem przez lata. Jeżeli masz kłopot ze swoją instalacją satelitarną NC+, Cyfrowego Polsatu,Orange lub inną – wezwij nasz fachowy serwis.

Naprawa, serwis, ustawianie anten sat i dvb-t z bezpłatnym dojazdem w Legionowie 506 828 554

Serwis Ustawianie Naprawa Anten Naziemnych Legionowo

Ustawianie naprawa i serwis anten TV naziemnych dvb-t Legionowo

Naziemne anteny telewizyjne latami wystawione na oddziałowanie czynników atmosferycznych mogą ulec rdzewieniu przez co stracą swoje parametry i odbiór sygnału TV może się pogorszyć lub być w ogóle nie możliwy.

Czasami uszkodzeniu ulegają tylko miejsca połączenia przewodu z anteną lub wzmacniacze czy zwrotnice antenowe pośredniczące w dystrubucji sygnału.

Wszystkie tego rodzaju awarie usuwamy po błyskawicznej diagnozie a w razie potrzeby proponujemy modernizację instalacji i wymianę anteny naziemnej na nową przystosowaną do odbioru wszystkich programów pasma UHF i VHF.

Również jeżeli posiadasz starą antenę, która nie radzi sobie z odbiorem wszystkich kanałów skontaktuj się z nami a pomożemy wybrać najlepszy sprzęt i zamontujemy go dla Ciebie. Zarówno montaż jak i antena objęte są gwarancją.

Montaż Instalacji Anten Satelitarnych i Naziemnych DVB-T Legionowo i okolice506 828 554
Top
Zadzwon