Montaż Anten Satelitarnych Kobyłka – Cyfrowy Polsat NC+ Orange

Kobyłka w powiecie wołomińskim to ważna lokalizacja w obszarze działania naszej firmy gdzie dostarczamy montaż anten satelitarnych głównie Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange ale również i innych operatorów. Instalujemy nowe zestawy do odbioru telewizji a także modernizujemy stare.

Cena montażu uzależniona jest od miejsca instalacji (balkon 130 zł, dach 150 zł, elewacja 150 zł) oraz użytego uchwytu, akcesoriów i ilości kabla.

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w Kobyłce506 828 554

Montaż anten satelitarnych Kobyłka Cyfrowy Polsat NC+

Większość naszych klientów to indywidualne prywatne gospodarstwa domowe ale obsługujemy również firmy, instytucje oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Na wykonane przez nas usługi i zamontowany sprzęt otrzymasz fakturę i gwarancję – sprawdź czy konkurencyjne oferty to zapewniają.

Trwałość oraz solidność wykonanych instalacji, estetyka i zadowolenie klienta to rzeczy, które stawiamy na pierwszych miejscach podczas codziennej pracy.

Potrzebujesz nietypowych funkcjonalności? Chcesz oglądać kanały satelitarne w dwóch pokojach niezależnie? Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

W zależności od warunków konkretnego montażu i życzeń klienta instalację anteny satelitarnej w Kobyłce możemy wykonać na dachu, balkonie lub elewacji budynku również z zastosowaniem nieinwazyjnych mocowań nie wymagających wiercenia.

Po sfinalizownaiu prac związanych z montażem czaszy satelitarnej na odpowiednim uchwycie mocującym gratis w cenie usługi wykonujemy jej precyzyjne wyregulowanie wraz z konwerterem co jest konieczne do prawidłowego odbioru sygnału satelitarnego z nadajnika.

Oprócz platform największych operatorów takich jak Cyfrowy Polsat, NC+ czy Orange zakładamy również telewizję satelitarną pozostałych dostawców, kanały zagraniczne kodowane i niekodowane i inne w zależności od zapotrzebowania i zamówienia klienta.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej ☎ 506 828 554

Instalacja Anten Satelitarnych Kobyłka

Mieszkasz w Kobyłce i szukasz dobrego fachowca od montażu instalacji anten satelitarnych? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy.

Instalacja Anten Satelitarnych Kobyłka - Cyfrowy Polsat NC+

Mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w tej branży od 12 lat co sprawia, że możemy oferować profesjonalne szybko wykonane usługi w dobrej cenie.

Wykonane przez nas usługi i sprzęt, który instalujemy objęte są gwarancją.

Typowe anteny satelitarne z zestawu Cyfrowego Polsatu lub NC+ to talerze o średnicy 70 cm co na polskie warunki jest wielkością na granicy dobrego odbioru i przy złej pogodzie może nie wystarczyć.

Jeżeli chciałbyś solidniejszą antenę o większej średnicy i lepszych parametrach to posiadamy w ofercie profesjonalne produkty FUBA, Inverto, Televes, Triax.

Wykonujemy również instalacje z rozdzieleniem sygnału na więcej pomieszczeń – multiroom, konfigurację dekoderów i inne uslugi RTV-SAT.

Bezpłatny dojazd do klienta w Kobyłce.

Top
Zadzwon