Jaką telewizję satelitarną wybrać Cyfrowy Polsat Box czy Canal+?

Wybór operatora satelitarnej platformy cyfrowej powinniśmy dokonać na podstawie oferty programowej, funkcji dekodera w proponowanym zestawie np nagrywanie programów na dysk twardy oraz usług dodatkowych takich jak np VOD – filmy na żądanie.

Warto śledzić aktualne promocje, które najlepiej sprawdzać na stronach operatorów platform satelitarnych.


czy wybrać platformę satelitarną Cyfrowy Polsat Box

Największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej z największą liczbą (prawie 4 miliony) abonentów. Oferuje 132 kanały w języku polskim (78 w HD) + kanały FTA.

Polsat Box jest następcą znanej w Polsce od ponad 20 lat platformy Cyfrowego Polsatu, która w drugiej połowie 2021 roku przeszła proces zmiany nazwy i loga.

Strona WWW: polsatbox.pl/telewizja-satelitarna


Czy wybrac platforme satelitarna Canal+

Platforma satelitarna Canal+ powstała wskutek rebrandingu w 2019 roku znanej od wielu lat w Polsce platformy NC+, która z kolei była efektem połączenia telewizji N oraz platformy Cyfra+.

Jest główną konkurencją Polsat Box z ponad dwoma milionami abonentów i oferuje aktualnie 140 kanałów w języku polskim (79 w jakości HD) + kanały FTA.

Strona WWW: canalplus.com


Oprócz płatnych kanałów kodowanych dostępnych na wspomnianych platformach cyfrowych na satelitach Hotbird i Astra są dostępne polskie bezpłatne kanały niekodowane – tak zwane kanały free to airFTA. Są to m.in. 4fun.tv, Tele 5, TVS, TV Okazje, TV Trwam, TV -pełna lista tutaj.


Jeżeli zależy nam na podstawowych kanałach to lepszą propozycją w tej chwili dysponuje Canal+ który w cenie 15 zł oferuje zestaw Entry+ z 71 kanałami. Za najniższy pakiet w Polsat Box – 51 kanałów zapłacimy 20zł miesięcznie. W przypadku gdy potrzebna jest lepsza oferta programowa należy samodzielnie porównać pakiety kanałów na stronach operatorów i wybrać sobie odpowiedni pakiet w zależności od potrzeb i zainteresowań.


Niezależnie od tego jaką platformę telewizji satelitarnej Państwo wybiorą rekomendujemy przy zamówieniu wybór zestawu instalacyjnego z samym dekoderem. W przypadku zlecenia montażu instalacji do odbioru telewizji satelitarnej w naszej firmie dostarczymy antenę i akcesoria o lepszych parametrach niż te oferowane przez operatorów telewizji – antena o większej średnicy umożliwiająca odbiór kanałów bez zakłóceń niezależnie od warunków atmosferycznych.


Montaż, Serwis, Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych. Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Obszar naszej działalności to Warszawa w dzielnicach Mokotów, Targówek, Tarchomin, Ursus, Bemowo, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Saska Kępa, Grochów, Bielany, Wawer, Wilanów, Włochy, Żoliborz, Wola, Ursynów, Ochota, Rembertów, Warszawa Śródmieście, Falenica, Międzylesie, Miedzeszyn, Sadyba oraz miejscowości: Ząbki, Zielonka, Marki, Konstancin, Józefów, Stara Miłosna, Sulejówek, Jasienica, Radzymin, Anin, Wesoła, Wołomin, Zacisze, Kobyłka, Izabelin, Łomianki, Legionowo, Halinów, Serock, Nieporęt, Zakręt, Słupno

Top
Zadzwon