Montaż Anten Satelitarnych Ursynów, Montaż Cyfrowego Polsatu NC+ Ursynów

Dzielnica Ursynów jest kluczowym obszarem naszej działalności gdzie oferujemy montaż anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, NC+ i Orange.

Cena standardowego montażu anteny satelitarnej na balkonie to 130 zł + użyte materiały (kabel, uchwyt mocujący, złączki).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Ursynów 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Ursynów

Wykonujemy montaż anten satelitarnych w blokach mieszkalnych, domach, apartamentowcach, budynkach biurowych dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Wystawiamy faktury VAT i gwarancję na usługę i sprzęt.

Przeprowadzamy instalację anteny na dachu, balkonie lub elewacji budynku w zależności od warunków określonych na danym obiekcie z użyciem wysokiej klasy komponentów montażowych aby wykonana usługa była trwała i solidna.

Kalibrujemy z użyciem profesjonalnego miernika anteny satelitarne Cyfrowego Polsatu, platformy NC+, TV Orange i innych operatorów popularnych w Polsce a także kanały zagraniczne i nietypowe satelity.

Ustawiamy bezpłatne kanały niekodowane „free to air”(FTA), nie trzeba podpisywać żadnych zobowiązujących umów aby legalnie i bezpłatnie oglądać TV satelitarną – wystarczy antena i tuner SAT – lista darmowych kanałów niekodowanych dostępnych w języku polskim na satelitach Hotbird i Astra.

Chciał(a)byś większą ilość kanałów niż te dostępne w trybie niekodowanym ale nie chcesz się wiązać abonamentem? Wypróbuj ofertę NC+ na kartę, która oferuje dostęp do telewizji w systemie prepaid – kupujemy doładowania podobnie jak w przypadku telefonu na kartę.

Wybór lokalizacji, w którym będzie wykonany montaż anteny satelitarnej odgrywa istotną rolę dla mozliwości odbioru sygnału z nadajnika.

Niezbędne jest zapewnienie widoczności południowej strony nieba bez przeszkód terenowych typu wysokie drzewo czy zasłaniający budynek. Zanim zabierzemy się za realizację zlecenia wybierzemy najlepsze miejsce dla instalacji talerza tak aby móc uzyskać jak najlepszej jakości sygnał.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Ursynów Kabaty Imielin Natolin

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Ursynów np. na Kabatach, Imielinie lub Natolinie i szukasz solidnej firmy, która wykona dla Ciebie montaż anteny satelitarnej w przystępnej cenie z gwarancją i bezpłatnym dojazdem to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Anteny Satelitarne Ursynów

Jesteśmy ponad 10 lat w branży satelitarnej wykonując w tym czasie tysiące instalacji antenowych i zdobywając zaufanie klientów, którzy często polecają nasze usługi wśród swoich znajomych i bliskich.

Posiadamy szeroki asortyment anten satelitarnych renomowanych producentów(Fuba, Inverto, Triax, Televes) w wersjach standard(stalowe) i profesjonalnych wykonanych z aluminium(nie rdzewieją) a także ocynkowanych uchwytów odpornych na złe warunki atmosferyczne.

Wykonujemy także bardziej skomplikowane instalacje antenowe – podłączenie multiroom(jedna antena – kilka odbiorników), instalacje anten zbiorczych(jedna antena dla wielu mieszkań) a także przystosowanie instalacji satelitarnej do współpracy z anteną telewizji naziemnej DVB-T.

Wykonujemy montaż anteny satelitarnej solidnie i trwale tak aby klient nie musiał się martwić o serwis i naprawy przez wiele lat.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Ursynowie i okolicach.

Top
Zadzwon