Montaż i Serwis Anten Piaseczno – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Mapa okolic Piaseczna gdzie wykonujemy usługi montażu, naprawy i ustawiania anten tv sat i dvb-t

Piaseczno sąsiadujące ze stolicą od południa wraz pozostałymi miejscowościami leżącymi na terenie powiatu również należy do obszaru gdzie oferujemy usługi montażu i naprawy instalacji telewizyjnych. Naszą specjalnością są anteny satelitarne wszystkich operatorów dostępnych na terenie kraju m.in. Cyfrowy Polsat, NC+, Orange a także anteny do odbioru telewizji naziemnej DVB-T. Wykonujemy szeroki wachlarz prac serwisowo-montażowych związanych z odbiorem sygnału telewizyjnego a także montaż internetu LTE oraz telewizorów na uchwytach ściennych.

Anteny Satelitarne i Naziemne Piaseczno

Anteny Naziemne Piaseczno, Anteny Satelitarne Piaseczno

Telewizja satelitarna i naziemna to główne gałęzie działalności naszej firmy.

Kluczem do dobrego odbioru jest prawidłowo dobrana i zainstalowana antena.

Niezależnie od tego czy interesuje nas sygnał z satelity czy z naziemna transmisja DVB-T należy przede wszystkim uwzględnić szereg czynników, które determinują efektywność i skuteczność instalacji telewizyjnej takie jak na przykład warunki terenowe czy kierunek i lokalizacja nadajnika.

Dobór właściwego sprzętu umożliwi również uzyskanie pożądanych funkcji.

Bazując na zdobytej przez lata wiedzy i solidnym doświadczeniu w dziedzinie odbioru i dystrybucji sygnału satelitarnego i naziemnego doradzamy naszym klientom w zakresie wyboru odpowiednego sprzętu w danym zastosowaniu.

Potrzebujesz pomocy z zamontowaniem anteny Cyfrowego Polsatu, NC+ lub anteny do odbioru TV naziemnej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten satelitarnych Piaseczno

Montaż anten satelitarnych Piaseczno

Montaż anten satelitarnych w Piasecznie obok wykonywania instalacji do odbioru TV naziemnej to jeden z głównych filarów działalności naszej firmy.

15 lat doświadczenia w tej branży zaowocowało opracowaniem odpowiednich rozwiązań, które pozwalają na wykonanie usługi w każdych warunkach w krótkim czasie co sprawia, że możemy oferować klientom atrakcyjne ceny.

Realizujemy montaż anteny satelitarnej w oparciu o dedykowane uchwyty, które dobieramy odpowiednio w zależności od tego czy miejscem instalacji jest dach, balkon czy elewacja budynku lub inne miejsce, które wytypujemy jako najlepsze do uzyskania dobrego odbioru z nadajnika satelitarnego.

O ile wysokość na której zamontowana będzie antena nie ma znaczenia to istotny jest kierunek południowej strony nieba i wybierając lokalizację do przeprowadzenia instalacji dbamy o to, aby sygnał nie był zniekształcony przez pobliskie przeszkody terenowe w postaci drzew i budynków.

Montaż Cyfrowego Polsatu Piaseczno

Montaż anten Cyfrowego Polsatu Piaseczno

Cyfrowy Polsat jest obecnie najpopularniejszą platformą satelitarną w Polsce.

Dostęp do 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD oraz powiązane usługi dodatkowe w postaci szybkiego internetu LTE oraz telefonii komórkowej przekonało do siebie już ponad 3,5 miliona abonentów.

Chcesz zamówić Cyfrowy Polsat ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zamontowaniem i ustawieniem anteny? Zrobimy to za Ciebie! W stałym asortymencie posiadamy niezbędne elementy – uchwyty, kable i złączki, których brakuje w zestawie dostarczonym przez operatora.

Jeżeli chcesz wykonać montaż Cyfrowego Polsatu w oparciu o lepszą antenę niż standardowa 70cm od operatora wówczas możemy dostarczyć niezbędny sprzęt o korzystniejszych parametrach.

Ustawienie anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu gratis w cenie montażu! Na wykonaną usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż NC+ Piaseczno

Montaż anten NC+ Piaseczno

NC+ powstała z połączenia starej platformy satelitarnej Cyfra+ i telewizji N.

Za jej pośrednictwem do ponad 2 milionów abonentów docierają 174 kanały polskojęzyczne w tym 95 w jakości HD. Bogata oferta programowa, 44 kanały filmowe, 15 kanałów dla dzieci i dobry pakiet sportowy sprawiają, że jest ona silną konkurencją dla Cyfrowego Polsatu.

Ciekawą funkcjonalnością jest usługa NC+ GO, która pozwala na dostęp do treści platformy za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona z Android/iOS.

Zarówno platforma NC+ jak również operator Cyfrowego Polsatu transmitują swój zakodowany sygnał z transponderów na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Potrzebujesz montażu NC+ w Piasecznie? Zgłoś się do nas a sprawnie i dokładnie zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę NC+. W stałym asortymencie posiadamy niezbędny osprzęt i akcesoria potrzebne do poprawnego wykonania instalacji satelitarnej. Udzielamy rocznej gwarancji na montaż.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu i NC+ Piaseczno

Podłączenie instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu NC+ Piaseczno

Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów satelitarnych na wielu odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu i jednej anteny z odpowiednio dobranym konwerterem.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform cyfrowych i znajdziemy taką możliwość zarówno w Cyfrowym Polsacie, NC+ jak i TV Orange.

W połączeniu z pakietem Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO możemy uzyskać możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu wliczając w to laptop, smartfon i tablet.

Przy dobrze upolowanej promocji dodatkowy dekoder możemy mieć już za kilka złotych miesięcznie – należy śledzić strony operatorów satelitarnych.

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją i podłączeniem instalacji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange w Piasecznie lub okolicy powiatu piaseczyńskiego? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten naziemnych DVB-T Piaseczno

Montaż anten naziemnych DVB-T Piaseczno

Telewizja naziemna w Polsce umożliwia dziś dostęp do 30 bezpłatnych niekodowanych kanałów w tym również programy w wysokiej jakości HD.

Jeszcze niedawno transmisja nadawanego sygnału tv do naszych domów odbywała się tradycyjną metodą analogową w paśmie UHF ale stawiało to liczne ograniczenia dlatego wprowadzony został cyfrowy standard DVB-T i rozszerzenie częstotliwości nadawania o pasmo VHF(174-230MHz) na którym znajdują się najnowsze kanały MUX8 i już wkrótce planowane są kolejne.

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej cyfrowej telewizji niezbędna jest prawidłowo zainstalowana antena spełniająca standardy systemu DVB-T.

Nie wiesz jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Twoich zastosowań?

Skontaktuj się z nami a pomożemy i dostarczymy najlepsze rozwiązanie. Właściwy dobór anteny naziemnej powinien uwzględniać lokalizację. odległość od nadajnika, ukształtowanie terenu oraz polaryzację nadawania (nie wszystkie konstrukcje anten umożliwiają wybór polaryzacji).

Jeżeli potrzebujesz dobrego fachowca, który wykona dla Ciebie solidny montaż anteny naziemnej w Piasecznie lub okolicy to zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, sprawnie wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie oraz 12 miesięczną gwarancję.

Instalacje anten telewizyjnych Piaseczno

Instalacje anten telewizyjnych Piaseczno

Jeżeli potrzebujesz zrealizować bardziej rozbudowaną, nietypową lub bardziej profesjonalną instalację antenową to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki satelitarnej i telewizji naziemnej oraz znajomość nowinek technicznych z branży pozwala nam w każdym przypadku odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Wykonujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne z dalszą dystrybucją sygnału do wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się również w podłączeniu i konfiguracji multiswitchy, konwerterów satelitarnych quattro, quad, octo, rozdzielaczy sygnału i wszystkich innych urządzeń związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy zarówno typowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych jak również dużo większe z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, kamienic, hoteli, moteli, zajazdów, szpitali i obiektów użyteczności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis anten TV Piaseczno

Serwis anten TV Piaseczno

Zajmujemy się również naprawą usterek anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie uniemożliwiające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko uszkodzony element instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w przypadku starych zardzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Piaseczno

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Piaseczno

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług dla klientów w Piasecznie i okolicy.

Przyczyny usterek mogą być różne począwszy od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy śnieg po inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się elementów lub wad fabrycznych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny po burzach i wichurach, naprawiamy uszkodzone przewody i rozregulowane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, wysięgniki, uchwyty i okablowanie na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci wilgoci, deszczu, lodu czy opadów śniegu.

Czasami wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które „zjada” już rdza są nie do uratowania, wówczas po konsultacji z klientem możemy zainstalować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym sygnałem przez długi czas. Jeżeli masz problem ze swoją anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innego operatora wezwij nasz fachowy serwis.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis i Ustawianie anten naziemnych Piaseczno

Ustawianie i serwis anten naziemnych Piaseczno

Naprawiamy również anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

Czasami po burzy lub wichurze wystarczy tylko poprawne ustawienie anteny do czego stosujemy profesjonalne mierniki sygnału pozwalającego na precyzyjne wyregulowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Realizujemy również przeglądy oraz konserwacje instalacji antenowych, kompleksowe modernizację, wymianę okablowania i innych wadliwych elementów, będących przyczyną usterek w odbiorze telewizji.

Jeżeli masz starą instalację telewizyjną i nie jesteś zadowolony z ilości i jakości odbieranych programów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, elastyczne terminy a także roczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Piaseczno i okolice506 828 554
Top
Zadzwon