Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Również w warszawskiej dzielnicy Włochy dostępne są nasze usługi montażu anten satelitarnych m.in. Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange.

Montaż anteny satelitarnej na balkonie wykonujemy w cenie 130zł (+ materiał – kabel, uchwyt). Koszt innych opcji montażu w zakładce cennik.

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Włochy 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Włochy

Z jednakowym zaangażowaniem pracujemy przy małych zleceniach dla osób w mieszkaniach i domach prywatnych jak i przy większych instalacjach dla firm.

Na wykonane usługi i zainstalowane urządzenia udzielamy gwarancji.

Wystawiamy faktury VAT.

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia ustalamy z klientem niezbędne szczegóły dotyczące funkcjonalności instalacji satelitarnej.

Montaż anteny satelitarnej wykonujemy w najlepszym miejscu dla uzyskania dobrego odbioru z satelity np. na balkonie, dachu lub elewacji budynku.

Zawsze stosujemy wysokiej jakości materiały instalacyjne, które gwarantują trwałość i niezawodne funkcjonowanie instalacji przez wiele długich lat.

Gdy antena satelitarna jest już solidnie zamocowana należy ją ustawić. Na tym etapie wykorzystujemy profesjonalne przyrządy pomiarowe umożliwiające szybkie i precyzyjne skalibrowanie anteny na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innego operatora telewizji.

Możliwe jest również oglądanie telewizji satelitarnej bez abonamentu w ofercie NC+ na kartę. Opłacanie usługi wygląda tak jak w przypadku telefonu na kartę za pomocą przedpłaconych doładowań. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wiązać się umową.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Włochy

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Włochy i szukasz solidnych specjalistów do zamontowania Twojej anteny satelitarnej zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość pocztą elektroniczną przez formularz kontaktowy lub emailem.

Anteny Satelitarne Warszawa Włochy

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w montażu anten satelitarnych. Zapewniamy dogodne terminy i sprawną realizację usługi w atrakcyjnej cenie.

Nasze anteny i urządzenia oraz wykonany montaż objęte są gwarancją.

Bardziej wymagającym klientom możemy zaprononować markowe anteny Fuba, Inverto, Triax i Televes cechujące się wyjątkowo solidną jakością wykonania, lepszymi parametrami odbieranego sygnału, trwałością i dłuższą gwarancją.

Wykonujemy również instalacje multiroom, instalacje anten zbiorczych i inne usługi RTV-SAT związane z odbiorem i dystrybucją sygnału telewizyjnego.

Realizujemy także serwis i naprawy anten satelitarnych i naziemnych DVB-T.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskich Włochach i okolicach.

Top
Zadzwon