Montaż Anten Naziemnych Radzymin – Cyfrowa Telewizja DVB-T

Gmina Radzymin to kluczowy obszar powiatu wołomińskiego gdzie wykonujemy usługi związane z montażem anten telewizji naziemnej DVB-T.

Standardowy montaż anteny naziemnej na balkonie/dachu realizujemy w cenie 130/150 zł + koszt zamontowanego sprzętu (kabel, uchwyt itp).

Zadzwoń i zamów montaż anteny naziemnej w gminie Radzymin lub okolicy 506 828 554

Montaż anten naziemnych DVB-T Radzymin

Dobrze wykonany montaż anteny naziemnej pozwala na odbiór prawie 30 kanałów telewizyjnych z czterech multipleksów (w tym również kanałów HD).

Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych w mieszkaniach i domach prywatnych a także firm, instytucji i spółdzielni mieszkaniowych.

Na wykonane usługi instalacyjne i zamontowaną antenę oraz osprzęt udzielamy pisemnej gwarancji i wystawiamy fakturę VAT.

Aby uzyskać najlepszy sygnał cyfrowej telewizji naziemnej antenę montujemy w najwyższym dostępnym punkcie – najlepiej na dachu ale jeżeli klient nie dysponuje taką możliwością lub są inne przeszkody stojące na drodze instalacji w tym miejscu wtedy możemy wykonać montaż na balkonie lub elewacji budynku stosując odpowiednie uchwyty z masztem lub wysięgniki.

Po zakończeniu etapu montażowego wykonujemy gratis w cenie usługi precyzyjne ustawienie anteny naziemnej na odpowiedni nadajnik DVB-T.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny naziemnej 506 828 554

Instalacje Anten Telewizji Naziemnej Radzymin

Jeżeli mieszkasz w gminie Radzymin i szukasz solidnych specjalistów od instalacji anten telewizji naziemnej skontaktuj się z nami!

Instalacje Anten Naziemnych Radzymin

Mamy wieloletnie doświadczenie instalatorskie, wszelkie niezbędne narzędzia niezbędne do wykonania fachowego montażu anten naziemnych i uczciwe podejście do klienta.

Sprzęt, który instalujemy i wykonane przez nas usługi objęte są gwarancją.

Oferujemy profesjonalne anteny kierunkowe najlepszych producentów: Telkom-Telmor, Fuba, Televes które dobieramy w zależności od warunków terenowych i założeń instalacji.

Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się w całym paśmie sygnału telewizyjnego: zarówno dla MUX1-3 w paśmie UHF jak i nowych kanałów telewizji naziemnej MUX8 nadawanych na częstotliwościach VHF.

Oprócz prostych przypadków z jedną anteną i odbiornikiem wykonujemy również bardziej rozbudowane instalacje z podziałem sygnału telewizyjnego na wiele odbiorników tv lub lokali mieszkalnych (multiroom, anteny zbiorcze).

Bezpłatny dojazd do klienta w gminie Radzymin i okolicy.

Top
Zadzwon