Montaż Anten Satelitarnych Ursus, Montaż Cyfrowego Polsatu NC+ Ursus

Dzielnica Warszawy Ursus również leży w obszarze, w którym wykonujemy montaż anten satelitarnych m.in. Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange.

Typowy montaż anteny satelitarnej na balkonie wykonujemy w cenie 130 zł + koszt zainstalowanego sprzętu (okablowanie, złączki, uchwyt).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Ursus 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Ursus

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych w prywatnych gospodarstwach domowych, spółdzielni mieszkaniowych a także firm oraz instytucji.

Nasze usługi, na które wystawiamy faktury VAT objęte są pisemną gwarancją.

Podczas realizacji zlecenia montażu instalacji antenowych naszym priorytetem jest solidność, estetyka wykonania i satysfakcja klienta.

Doradzamy najlepsze rozwiązania i odpowiedni sprzęt w założonym budżecie.

W zależności od tego jakimi warunkami do instalacji dysponuje klient montaż anteny satelitarnej na Ursusie możemy wykonać na dachu, balkonie lub elewacji budynku tak aby zapewnić jak najlepszy odbiór sygnału z satelity.

Gdy antena będzie już solidnie zamocowana zajmiemy się ustawieniem czaszy i konwertera na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Telewizji Orange lub innej platformy satelitarnej (na życzenie klienta możemy również ustawić satelity zagraniczne lub bezpłatne kanały niekodowane FTA).

Chcesz oglądać telewizję satelitarną bez abonamentu? Wypróbuj NC+ na kartę. Usługę opłaca się doładowaniami tak jak telefon komórkowy.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Ursus

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Ursus i szukasz solidnych i uczciwych specjalistów od anten satelitarnych skontaktuj się z nami!

Anteny Satelitarne Warszawa Ursus

Mamy wieloletnie doświadczenie i wszelkie niezbędne narzędzia niezbędne do wykonania fachowego montażu anten satelitarnych w przystępnej cenie.

Sprzęt, który instalujemy i zrealizowane przez nas usługi objęte są gwarancją.

Masz większe wymagania i chciałbyś mieć sprzęt antenowy najwyższej klasy? Mamy w ofercie wysokiej jakości anteny satelitarne Fuba, Televes, Inverto i Triax, które charakteryzują się lepszymi parametrami niż standardowe budżetowe modele spotykane w zestawach dostarczanych przez operatorów.

Szeroki wachlarz usług RTV-SAT, który oferujemy obejmuje także instalacje multiroom gdzie sygnał z jednej anteny rozdzielany jest na kilka odbiorników w ramach jednego abonamentu, instalacje anten zbiorczych szczególnie polecanych dla budynków z wieloma lokalami mieszkalnymi i inne w tym serwis i ustawianie anten telewizji naziemnej DVB-T.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Ursusie i okolicy.

Top
Zadzwon