Montaż i Serwis Anten Warszawa Białołęka – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Mapa Warszawskiej Białołęki gdzie wykonujemuy usługi instalacyjne, montażowe, naprawę i ustawianie anten tv

Także w warszawskiej dzielnicy Białołęka dostarczamy usługi związane z montażem i naprawą anten telewizyjnych. Specjalizujemy się w instalacjach anten satelitarnych i naziemnych. Realizujemy serwis, montaż i ustawianie anten Polsat Box(wcześniej Cyfrowy Polsat), Canal+, Orange i innych dostępnych w kraju a także bezpłatnej cyfrowej TV DVB-T i DVB-T2. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta oraz gwarancje.

Anteny Satelitarne i Naziemne Warszawa Białołęka

Anteny Satelitarne Białołęka, Anteny Naziemne Białołęka - sprzedaż, montaż, ustawianie

Antena odbiorcza stanowi najistotniejszy element instalacji telewizyjnej.

To dzięki niej fale elektromagnetyczne wyemitowane przez nadajnik mogą być zamienione na sygnał elektryczny, który jest kolejno przetwarzany przez czułe układy elektroniczne w dekoderze DVB-S lub w przypadku transmisji naziemnej – DVB-T (wbudowanym w każdym nowo produkowanym telewizorze).

Przy dzisiaj produkowanej liczbie rodzajów anten właściwy dobór sprzętu do swoich potrzeb i warunków instalacji dla laika może być problemem dlatego warto zasięgnąć pomocy specjalisty, który doradzi nam przed dokonaniem zakupu.

Specjalizujemy się w instalacjach anten satelitarnych do odbioru Cyfrowego Polsatu Box, Canal+, Orange oraz naziemnych dla cyfrowej telewizji DVB-T.

Posiadamy szeroką ofertę anten tv, kabli koncentrycznych oraz akcesoriów instalacyjnych, które dostosujemy do potrzeb każdego klienta.

Szukasz dobrej anteny satelitarnej lub naziemnej? Zadzwoń! 506 828 554

Montaż Anteny Satelitarnej Warszawa Białołęka

Montaż Instalacji anten satelitarnych Warszawa Białołęka

Do zrealizowania fachowego montażu anteny satelitarnej potrzebne jest doświadczenie w pracach instalacyjnych a także właściwe narzędzia.

Dobry specjalista bazując na swojej praktyce i wiedzy już na pierwszy rzut oka umie ocenić jakie elementy i akcesoria instalacyjne będą właściwe oraz jaki sposób wykonania montażu będzie najwłaściwszy w danych warunkach.

Również miejsce gdzie zamontowana będzie antena satelitarna nie może być przypadkowe i musi być wybrane tak by osiągalny był z niego sygnał emitowany z odpowiedniego satelity na orbicie geostracjonarnej.

Działając w branży sat wiele lat zainstalowaliśmy tysiące anten satelitarnych co przekłada się na nasze olbrzymie doświadczenie i sprawne wykonywanie powierzonych zleceń.

Fachowo i estetycznie zrealizowane prace instalacyjno-serwisowe to nasze główne priorytety a satysfakcji naszych klientów świadczy fakt, że bardzo często otrzymujemy zlecenia z polecenia. Zapewniamy bezpłatny dojazd na Białołęce oraz roczną gwarancję na wykonany montaż anteny satelitarnej.

Montaż Cyfrowego Polsatu Box Warszawa Białołęka

Montaż Instalacja anten Cyfrowego Polsatu Box Warszawa Białołęka

Cyfrowy Polsat w sierpniu 2021 przeszedł całkowity rebranding nazwy, loga i usług i od tego czasu występuje pod nazwą Polsat Box i jest to aktualnie największy operator telewizji satelitarnej w Polsce- prawie 4 miliony abonentów.

Nadal wykonujemy ustawianie i serwis starych anten Cyfrowego Polsatu.

Polsat Box udostępnia możliwość odbioru do 350 kanałów w tym 200 po polsku z czego połowa w jakości HD a korzyści w postaci połączonych pakietów z internetem LTE i telefonią komórkową oraz usługa mobilnej Polsat Box GO przekonały do tej oferty 4 miliony klientów i codziennie dołącza tysiące nowych.

Chcesz również zostać abonentem Polsatu Box ale obawiasz się czy dasz radę zamontować i wyregulować antenę? Chętnie w tym pomożemy!

Zajmujemy się tym na codzień i posiadając doświadczenie w postaci tysięcy zrealizowanych instalacji satelitarnych zgromadziliśmy pokaźny asortyment wszelkich niezbędnych akcesoriów, które pozwolą na fachowy montaż w każdych warunkach – na dachu, balkonie, kominie, elewacji itp.

Udzielamy rocznej gwarancji na wykonany montaż Polsatu Box, natomiast ustawienie anteny jest gratis w cenie usługi instalacyjnej.

Potrzebujesz specjalisty do montażu Twojej anteny na Białołęce? Zapraszamy!506 828 554

Instalacja Anteny NC+ Warszawa Białołęka

Montaż instalacja anten NC+ Warszawa Białołęka

Od 3 września 2019 roku platforma NC+ przeszła rebranding marki i od tego czasu dostępna jest pod nazwą Canal+.

Nadal wykonujemy ustawianie i serwis starych anten NC+.

NC+ była efektem fuzji dwóch starych operatorów sat: telewizji N oraz Cyfry+.

Jej odbiorcami jest w tej chwili ponad 2 miliony klientów, którzy mają dostęp do 174 kanałów polskojęzycznych (95 w HD). Atrakcyjne pakiety kanałów oraz przystępny koszt abonamentu sprawiły, że platforma NC+ stała się silnym konkurentem dla Cyfrowego Polsatu a rywalizacja między tymi dwoma graczami przynosi wiele korzyści dla klientów w postaci częstych promocji i niższych cen.

Montaż Anteny Canal+ Warszawa Białołęka

Montaż instalacja anten NC+ Warszawa Białołęka

Platforma Canal+ jest efektem rebrandingu marki NC+ we wrześniu 2019r.

Za jej pomocą telewizję satelitarną odbiera 2,2 mln abonentów, którzy dzięki niej uzyskują dostęp do 179 kanałów polskojęzycznych (115 w HD). Ciekawe pakiety kanałów oraz przystępny koszt abonamentu spowodowały, że platforma Canal+ jest dużym konkurentem dla Polsat Box a rywalizacja między tymi dwoma graczami daje dużo korzyści dla klientów w postaci częstych promocji i niższych cen.

Atrakcyjną usługą jest oferta NC+ GO, która daje dostęp do kanałów platformy za pomocą tabletu, laptopa lub telefonu komórkowego z Android/iOS.

Zarówno w przypadku telewizji Canal+ jak i platformy Polsat Box zakodowana transmisja odbywa się z nadajników na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Szukasz specjalisty od montażu Canal+ na Białołęce? Zgłoś się do nas a profesjonalnie i fachowo zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę do odbioru Canal+. W stałym asortymencie posiadamy uchwyty, wysięgniki i inny potrzebny osprzęt oraz akcesoria konieczne do prawidłowego wykonania instalacji satelitarnej. Dajemy roczną gwarancję na wykonaną instalację.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu Box i Canal+ Warszawa Białołęka

Podłączenie i montaż instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu Box Canal+ Warszawa Białołęka

Usługa multiroom jest dedykowana klientom, którzy chcą oglądać w domu telewizję satelitarną na więcej niż jednym telewizorze. Odbywa się to w ramach jednego abonamentu i anteny co umożliwia minimalizowanie opłat.

Gdy potrzebujemy dodać kolejny telewizor to modyfikacja instalacji sprowadza się do zmiany konwertera na właściwy dla ilości dołożonych dekoderów.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform satelitarnych i znajdziemy tą funkcjonalność zarówno w Canal+, Cyfrowym Polsacie Box, jak i Orange.

Rozszerzeniem kablowej instalacji multiroom jest oferta Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO dzięki którym otrzymujemy możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu takich jak laptop, czy smartfon lub tablet z systemem Android/iOS.

Potrzebujesz fachowego wsparcia w instalacji lub konfiguracji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu Box, telewizji Canal+ lub Orange na Białołęce lub sąsiedniej okolicy? Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z oferowanych przez nas profesjonalnych usług instalatorskich!

Potrzebujesz wsparcia fachowego instalatora anten? Chętnie pomożemy506 828 554

Montaż instalacji anten naziemnych DVB-T DVB-T2 Warszawa Białołęka

Montaż anten naziemnych DVB-T DVB-T2 Warszawa Białołęka

Telewizja naziemna dziś znacznie różni się tej, którą oglądaliśmy jeszcze kilkanaście lat temu gdy na palcach ręki można było policzyć wszystkie kanały.

Dziś jest ich ponad 30 (część emitowana w jakości HD). Jest to możliwe głównie dzięki cyfryzacji standardu nadawania, który wprowadził więcej możliwości.

Pojawiły się także nowe kanały MUX8 w paśmie VHF a dalszy etap rozwoju telewizji naziemnej to zmiana od 2022 roku standardu DVB-T na DVB-T2, który dzięki wykorzystaniu nowocześniejszego kodeka audio/video MPEG-H (H.265/HEVC) pozwoli lepiej wykorzystać pasmo dostępnych częstotliwości.

Wśród wielu typów anten naziemnych DVB-T/DVB-T2 można wyszczególnić różniące się od siebie rodzaje: siatkowe, kierunkowe, szerokopasmowe oraz combo uhf+vhf, anteny aktywne i pasywne a także eleganckie anteny panelowe, które chociaż ładnie wyglądają nie wszędzie się sprawdzą.

Poszczególne modele anten różnią się parametrami i zastosowaniem. Nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie odpowiedni? Zdaj się na nasze doświadczenie, dopasujemy najlepszą antenę dla Twoich potrzeb a następnie zamontujemy tak aby uzyskać najlepszy sygnał telewizji naziemnej.

Instalacje anten telewizyjnych Warszawa Białołęka

Instalacje anten telewizyjnych Warszawa Białołęka

Chcesz wykonać bardziej rozbudowaną, nietypową lub specjalistyczną instalację antenową? Służymy pomocą i doświadczeniem także w tej sprawie.

Klientom zainteresowanym rozbudowaną lub niestandardową instalacją antenową możemy przygotować indywidualną ofertę. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt instalacji telewizyjnej satelitarnej i naziemnej.

Ogromne doświadczenie w branży techniki satelitarnej i telewizji naziemnej oraz ciągłe poszerzanie wiedzy o nowinki z zakresu instalacji sat i dvb-t daje nam możliwość w każdej sytuacji sprostać wymaganiom klientów.

Wykonujemy instalacje gdzie pracuje ze sobą kilka anten i urządzeń (np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne + 3 dekodery) z dalszym podziałem sygnału do wielu odbiorników TV. Realizujemy również instalacje anten zbiorczych.

Specjalizujemy się także w podłączeniu i montażu urządzeń dzielących sygnał – multiswitchy, konfiguracji wszelkiego typu sprzętu satelitarnego, konwerterów quattro, quad, octo, unicable i wszystkich innych urządzeń stosowanych do odbioru i dystrybucji sygnału telewizyjnego SAT i DVB-T.

Wykonujemy zarówno standardowe małe instalacje z jedną lub 2 antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych a także większe projekty z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, hoteli, kamienic, szpitali, zajazdów i innych obiektów prywatnych i firmowych.

Instalacje antenowe, wykonanie, montaż, serwis 506 828 554

Naprawa Serwis anten TV Warszawa Białołęka

Serwis anten TV Warszawa Białołęka

Zajmujemy się również serwisem anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy każdego rodzaju awarie powodujące problemy z odbiorem kanałów.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, który umożliwia szybkie znalezenie usterek w instalacjach antenowych co skraca czas naprawy.

By minimalizować koszty usługi serwisowej wymieniamy tylko wadliwe elementy instalacji jednak w przypadku starych pordzewiałych anten zdarza się, że oferujemy klientom kompleksową modernizację i instalację nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez wiele lat.

Realizujemy serwis i ustawianie anten naziemnych oraz regulację i naprawę anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu Box, Canal+, Orange. Jeżeli masz problem z instalacją telewizjną skontaktuj się z nami!

Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Białołęka

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Warszawa Białołęka

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń na warszawskiej Białołęce.

Przyczyny powstawania usterek mogą być różne od czynników pogodowych takich jak wiatr, burza, deszcz czy śnieg po awarie sprzętu wynikające z wieku komponentów lub błędów produkcyjnych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozregulowane anteny z powodu silnego wiatru i burz, naprawiamy zerwane kable i zardzewiałe uchwty i mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, uchwyty, wysięgniki i przewody na takie, które odporne są na trudne warunki atmosferyczne w postaci deszczu, wilgoci, lodu czy opadów śniegu.

Wyjątkowo zaniedbane, wiekowe talerze satelitarne, które uszkodziła rdza i są nie do uratowania po konsultacji z klientem możemy wymienić na nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym odbiorem przez kolejne lata. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją satelitarną Canal+, Cyfrowego Polsatu Box, Orange lub inną – zadzwoń po nasz fachowy serwis.

Naprawa, serwis, ustawianie anten z bezpłatnym dojazdem 506 828 554

Ustawianie Serwis Naprawa Anten Naziemnych Warszawa Białołęka

Ustawianie i serwis anten naziemnych Warszawa Białołęka

Naprawiamy także anteny do odbioru telewizji naziemnej DVB-T i DVB-T2.

Po burzy z silną wichurą wystarczy czasami tylko ponowne ustawienie anteny do czego stosujemy odpowiednie mierniki sygnału umożliwiające precyzyjne skalibrowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Zajmujemy się konserwacją instalacji antenowych, przeglądami oraz kompleksową modernizacją, kontrolę i pomiar przewodów i innych wadliwych komponentów, będących przyczyną usterek w odbiorze telewizji naziemnej.

Użytkujesz starą instalację telewizji naziemnej i nie jesteś zadowolony z liczby i jakości odbieranych kanałów? Skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta w dzielnicy Białołęka i okolicy, wygodne terminy a także 12-miesięczną gwarancję na wykonany montaż anteny naziemnej DVB-T i DVB-T2.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Warszawa Białołęka i okolice506 828 554
Top
Zadzwon