Serwis i Montaż Anten Ząbki – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Wykonywanie usług antenowych w Ząbkach

Podwarszawskie Ząbki to miejscowość gdzie znajduje się siedziba naszej firmy dlatego znajduje się tu największa rzesza obsługiwanych przez nas klientów. Główny przedmiot działalności stanowi montaż i ustawianie anten satelitarnych oraz naziemnych a także usługi serwisowe związane z odbiorem telewizji. Służymy pomocą we wszystkich kwestiach w zakresie odbioru i podziału sygnału DVB-T, Cyfrowego Polsatu, platformy NC+, Orange i innych. Uczciwe podejście, solidnie wykonywane zlecenia a przede wszystkim zadowolenie klientów stanowią nasze główne priorytety.

Anteny Naziemne i Satelitarne Ząbki

Anteny TV Ząbki Satelitarne i Naziemne

Antena jest podstawowym i najważniejszym elementem bez której żadna instalacja telewizyjna nie ma prawa działać. Na rynku dostępne jest tysiące modeli różniących się konstrukcją, właściwościami, przeznaczeniem oraz ceną.

To od jej prawidłowego doboru a następnie montażu i ustawienia zależą w największym stopniu wszystkie istotne parametry odbieranego sygnału.

Specjalizujemy się w instalacjach do odbioru telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T ze szczególnym uwzględnieniem platformy Cyfrowego Polsatu, operatora NC+, TV Orange. Możemy również ustawić nietypowe satelity z programami zagranicznymi oraz bezpłatne kanały niekodowane.

Doradzamy klientom w zakupie odpowiedniego sprzętu a także możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania wraz z zamówioną usługą montażu.

Mieszkasz w Ząbkach i potrzebujesz dobrej anteny naziemnej lub satelitarnej? Zadzwoń! 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Ząbki

Montaż anten satelitarnych Ząbki

Montaż anteny satelitarnej z pozoru wydaje się prostą czynnością jednak aby właściwie go przeprowadzić niezbędna jest fachowa wiedza oraz narzędzia.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie a tysiące zrealizowanych zleceń zaowocowało opracowaniem odpowiednich rozwiązań pozwalających na solidne wykonywanie usług instalacyjnych w każdych napotkanych warunkach.

Sam proces montażu anteny poprzedza wizja lokalna podczas której ustalamy z klientem najlepszą dla niej lokalizację tak by możliwe było uzyskanie najwyższej jakości, mocy oraz stabilności sygnału odbieranego z nadajnika satelitarnego.

Posiadamy szeroki asortyment uchwytów i innych akcesoriów potrzebnych do wykonania instalacji na balkonie, dachu, kominie czy elewacji budynku. Zapewniamy bezpłatny dojazd i udzielamy gwarancji na wykonany montaż.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Ząbki

Instalacja i Montaż Cyfrowego Polsatu Ząbki

Cyfrowy Polsat jest obecnie najchętniej wybieraną platformą spośród wszystkich dostępnych operatorów telewizji satelitarnej w Polsce.

Wiąże się to przede wszystkim z bogatą ofertą programową (ponad 200 pozycji) ale również z różnorodnością pakietów, które możemy dostosować do potrzeb i zasobności portfela.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem instalacji satelitarnej zdolnej odbierać kanały Cyfrowego Polsatu należy podpisać umowę abonamentową a następnie zamontować i prawidłowo ustawić antenę, którą możemy zakupić u operatora lub zaopatrzyć się w nią we własnym zakresie.

Masz obawy czy poradzisz sobie z pracami instalacyjnymi? Zostaw to nam! Dostarczymy niezbędny sprzęt i wykonamy dla Ciebie od A do Z wszystkie czynności związane z zainstalowaniem telewizji Cyfrowego Polsatu. Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wykonany montaż anteny.

Szukasz fachowca do zamontowania anteny satelitarnej w Ząbkach? Zapraszamy!506 828 554

Instalacja Anteny NC+ Ząbki

Instalacja i Montaż NC+ Ząbki

Montaż anten NC+ w Ząbkach należy do jednych z częściej wykonywanych przez nas zleceń jeżeli chodzi o instalacje do odbioru telewizji satelitarnej.

Wydawać by się mogło, że jest to stosunkowo młody operator na naszym rynku (pojawił się w 2013 r) jednak infrastrukturę odziedziczyła po platformach Cyfry+ i Telewizji N, które połączyły się by zaoferować abonentom więcej możliwości.

Potrzebujesz fachowca do zamontowania anteny NC+? Służymy pomocą!

Otrzymałeś od operatora zestaw w którym brakuje uchwytu, złączek, kabla? Nie wiesz co trzeba dokupić? Posiadamy kompletny asortyment sprzętu i akcesoriów potrzebnych do zainstalowania anteny NC+ na dachu, balkonie, elewacji budynku, kominie i we wszystkich innych miejscach.

Zapewniamy szybki czas realizacji, bezpłatny dojazd do klienta w Ząbkach, gwarancję a na życzenie przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi tunera satelitarnego 🙂 Zapraszamy 506 828 554

Instalacja multiroom Cyfrowego Polsatu i NC+ Ząbki

Podłączenie i montaż instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu NC+ Ząbki

Jeżeli chcesz mieć możliwość oglądać telewizję satelitarną na dwóch lub więcej telewizorach nie musisz montować drugiej anteny i podpisywać kolejnej umowy abonamentowej – wystarczy zamówić usługę multiroom.

Jest to dziś standard właściwie we wszystkich platformach cyfrowych i każdy operator udostępnia taką możliwość dla klientów, którzy posiadają więcej niż jeden odbiornik telewizyjny.

W Cyfrowym Polsacie, NC+ lub Orange za niewielką kwotę miesięczną doliczoną do dotychczasowej opłaty otrzymasz dodatkowy tuner satelitarny a drobna modyfikacja instalacji pozwoli doprowadzić do niego sygnał.

Dodatkowo można zamówić opcję mobilnej telewizji aby mieć dostęp do kanałów satelitarnych na laptopie, smartfonie czy tablecie z Android/iOS.

Potrzebujesz pomocy z podłączeniem multiroom, zainstalowaniem dodatkowego dekodera lub modyfikacją Twojej instalacji? Chętnie pomożemy!

Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego instalatora anten? Chętnie pomożemy506 828 554

Montaż anten naziemnych Ząbki

Montaż anten naziemnych DVB-T Ząbki

Odbiór sygnału z nadajników naziemnych to wciąż najpopularniejszy sposób na dostęp do kanałów telewizyjnych dla milionów gospodarstw domowych.

Nie trzeba sięgać pamięcią daleko aby przypomnieć sobie czasy kiedy tą drogą możliwe było odbieranie tylko kilku programów. Dziś telewizja naziemna transmituje 30 kanałów i planowane są nowe na multipleksie 8 w paśmie VHF.

Do rozszerzenia możliwości i zwiększenia oferty programowej przyczyniła się m.in. cyfryzacja standardu nadawania czyli zmiana tradycyjnego sygnału analogowego na nowy cyfrowy system DVB-T.

Jednak większe korzyści a także rozszerzenie pasma o częstotliwości VHF(174-230MHz) pociągnęło za sobą nowe wymagania dla instalacji anten naziemnych.

Na rynku dostępne jest wiele modeli anten różniących się konstrukcją i zastosowaniem.

Dobry odbiór telewizji zapewni sprzęt właściwie dobrany do lokalizacji, odległości od nadajnika i warunków terenowych dlatego jeżeli nie masz wiedzy w tym zakresie i nie wiesz co kupić wówczas zdaj się na nasze doświadczenie a wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wykonujemy montaż anten naziemnych w Ząbkach z bezpłatnym dojazdem do klienta i roczną gwarancją na instalacje 506 828 554

Instalacje antenowe Ząbki

Instalacje antenowe Ząbki

Wykonujemy również bardziej rozbudowane i złożone instalacje antenowe do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej. Kompleksowa realizacja obejmuje etap projektu, przeprowadzenia prac montażowych a także pomiarów końcowych.

Potrzebujesz nietypowego rozwiązania? Jesteśmy w stanie wykonać każdego typu zlecenie w zakresie odbioru, podziału i dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Realizujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten np. jedna naziemna i dwie satelitarne. Ustawiamy wiele konwerterów na jednej antenie.

Podłączamy i konfigurujemy urządzenia służące do rodzielenia sygnału na kilka, kilkadziesiąt a nawet kilkaset odbiorników. Instalujemy wszelkiego rodzaju splitery, wzmacniacze budynkowe, multiswitche i inne urządzenia telewizyjne.

Realizujemy zarówno małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w prywatnych gospodarstwach domowych a także bardziej wymagające z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla budynków deweloperskich, bloków, kamienic, hoteli, moteli, szpitali i obiektów użyteczności publicznej.

Instalacje antenowe w Ząbkach – wykonanie, montaż, serwis 506 828 554

Serwis Naprawa Anten TV Ząbki

Naprawa i Serwis anten Ząbki

Oprócz wykonywania nowych instalacji antenowych zajmujemy się także serwisem i naprawą istniejacych, które stwarzają kłopoty z odbiorem telewizji.

Błyskawicznie lokalizujemy i usuwamy każdego typu usterki będące źródłem problemów przy odbieraniu sygnału satelitarnego lub naziemnego DVB-T.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia szybkie i dokładne znalezenie przyczyny awarii w instalacjach anten telewizyjnych.

Naprawa polega najczęściej na wymianie tylko uszkodzonych elementów aby minimalizować koszty dla klienta jednak w sytuacjach gdy sprzęt ma już swoje lata i jego reanimacja była by nieopłacalna proponujemy zamontowanie nowych urządzeń i częściową lub całkowitą modernizację instalacji antenowej.

Wykonujemy ustawianie anten satelitarnych a także serwis instalacji do odbioru Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange oraz naprawę i regulację anten naziemnych. Masz problem z odbiorem telewizji? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych 506 828 554

Ustawianie i Serwis Anten Satelitarnych Ząbki

Ustawianie i serwis anten satelitarnych Ząbki

Ustawianie i serwis anten satelitarnych oprócz prac montażowych to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń dla klientów w Ząbkach i okolicy.

Powody awarii mogą być rozmaite, zaczynając od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy śnieg po inne kłopoty sprzętowe będące skutkiem starzenia się elementów lub wad fabrycznych powstałych na etapie produkcji.

Ustawiamy rozregulowane anteny po burzach i wichurach, jeżeli jest taka potrzeba wymieniamy uszkodzone przewody i zardzewiałe uchwty oraz inne elementy mocujące anteny satelitarne.

W razie konieczności wymieniamy zepsute elementy takie jak konwertery, wzmacniacze, wysięgniki, uchwyty i okablowanie na takie, które jest odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne w postaci wilgoci, deszczu, lodu czy zalegającego śniegu.

Bywa, że szczególnie zaniedbane, stare talerze tv satelitarnej, które „pożera” już rdza są nie do naprawienia, wówczas po konsultacji z klientem możemy zamontować nową antenę, która pozwoli cieszyć się dobrym i stabilnym sygnałem przez lata. Jeżeli masz problem z anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innej platformy wezwij nasz fachowy serwis 🙂

Serwis, naprawa, ustawianie anten w Ząbkach z bezpłatnym dojazdem 506 828 554

Ustawianie i Serwis Anten Naziemnych Ząbki

Ustawianie i serwis anten naziemnych Ząbki

Serwisujemy także anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

Zwykle po wichurze lub burzy wystarczy tylko ponowne ustawienie anteny do czego używamy profesjonalne mierniki sygnału pozwalającego na precyzyjne wyregulowanie i uzyskanie najwyższek jakości odbioru programów tv naziemnej.

Realizujemy także konserwacje oraz przeglądy instalacji antenowych, całościową modernizację, wymianę przewodów i innych wadliwych elementów, będących powodem awarii w odbiorze telewizji.

Jeżeli masz starą instalację telewizyjną i nie jesteś zadowolony z liczby i jakości odbieranych kanałów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zamontujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy darmowy dojazd do klienta, wygodne terminy oraz 12 miesięczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Ustawianie, serwis i montaż anten satelitarnych i naziemnych Ząbki506 828 554
Top
Zadzwon