Montaż i Serwis Anten Warszawa Wawer – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Mapa Warszawskiej dzielnicy Wawer - tu wykonujemuy usługi instalacyjne, montażowe, naprawę i ustawianie anten tv

Warszawski Wawer również należy do obszaru, w którym świadczymy usługi dotyczące montażu i serwisu anten telewizyjnych. Naszą specjalnością są instalacje anten telewizji satelitarnej i naziemnej DVB-T/T2. Zapewniamy serwis, montaż i ustawianie anten Polsat Box(dawniej Cyfrowy Polsat), Canal+, Orange i innych dostępnych w Polsce oraz darmowej cyfrowej TV DVB-T i DVB-T2. Oferujemy fachową pomoc, bezpłatny dojazd do klienta oraz gwarancje na wykonywane przez nas usługi.

Anteny Satelitarne i Naziemne Warszawa Wawer

Anteny Satelitarne Wawer, Anteny Naziemne Wawer - sprzedaż, montaż, ustawianie

W instalacjach do odbioru TV zarówno satelitarnej jak i naziemnej elementem, który odgrywa główną role jest antena skonstruowana odpowiednio do rodzaju fal elektromagnetycznych, które za jej pomocą są odbierane z nadajników i zamienione na sygnał elektryczny, który jest kolejno przetwarzany przez czułe układy elektroniczne w dekoderze DVB-S lub w przypadku transmisji naziemnej – DVB-T/T2 (wbudowanym w każdym nowoczesnym telewizorze).

Właściwy dobór odpowiedniej anteny przy ogromnej licznie dostępnych modeli laikowi może sprawić kłopot dlatego dobrze jest przed zakupem skonsultować to ze specjalistą, który doradzi najlepszy sprzęt uwzględniając potrzeby i warunki odbioru u klienta.

Specjalizujemy się w instalacjach anten satelitarnych do odbioru Cyfrowego Polsatu Box, Canal+, Orange oraz naziemnych dla cyfrowej telewizji DVB-T.

Mamy bogatą ofertę sprzętu do odbioru telewizji: anteny, kable, uchwyty, oraz akcesoria instalacyjne, które dopasujemy do potrzeb każdego klienta.

Szukasz dobrej anteny satelitarnej lub naziemnej? Zadzwoń! 506 828 554

Montaż Anteny Satelitarnej Warszawa Wawer

Montaż Instalacji anten satelitarnych Warszawa Wawer

Montaż anteny satelitarnej z pozoru nie wydający się czynnością trudną może jednak przysporzyć wiele problemów jeżeli wykonany będzie niewłaściwie.

Od doboru odpowiednich elementów mocujących i sposobu wykonania montażu zależy stabilność anteny i jakość odbieranego sygnału. Dobrze zamontowany talerz nie powinien ulegać rozregulowaniu pod wpływem wiatru.

Wybór miejsca do zainstalowania anteny satelitarnej również nie może być przypadkowy dlatego lepiej skorzystać z pomocy specjalisty, który określi miejsce gdzie dostępny będzie bezproblemowy odbiór sygnału z nadajnika na satelicie.

Działając w branży telewizji od lat zainstalowaliśmy tysiące anten satelitarnych co przekłada się na nasze ogromne doświadczenie i sprawne wykonywanie zleconych usług.

Fachowo i solidnie wykonane usługi instalacyjno-serwisowe to nasze priorytety a o zadowoleniu naszych klientów świadczy fakt, że bardzo często otrzymujemy zlecenia z polecenia. Zapewniamy bezpłatny dojazd na Wawrze i roczną gwarancję na zrealizowany montaż anteny satelitarnej.

Montaż Cyfrowego Polsatu Box Warszawa Wawer

Montaż Instalacja anten Cyfrowego Polsatu Box Warszawa Wawer

Platforma Cyfrowego Polsatu w w drugiej połowie 2021 przeszła proces zmiany nazwy, loga i usług i od tego czasu nazywa się Polsat Box i jest to dziś największy operator telewizji satelitarnej w Polsce- prawie 4 miliony abonentów.

Wciąż realizujemy serwis i ustawianie starych anten Cyfrowego Polsatu.

Polsat Box umożliwia odbiór do 350 kanałów w tym 200 w języku polskim z czego połowa w jakości HD a korzyści w postaci połączonych pakietów z internetem LTE i telefonią komórkową oraz mobilna telewizja Polsat Box GO przekonały 4 miliony klientów i codziennie dołącza tysiące kolejnych.

Chciałbyś także zostać abonentem Polsatu Box ale nie wiesz czy dasz radę zamontować i wyregulować antenę? Pomożemy w tym zakresie!

Zajmujemy się tym od lat i mając doświadczenie w postaci tysięcy wykonanych instalacji satelitarnych zgromadziliśmy pokaźny asortyment wszelkich niezbędnych akcesoriów, które pozwolą na fachowy montaż w każdych warunkach – na dachu, balkonie, kominie, elewacji budynku itp.

Udzielamy rocznej gwarancji na zrealizowany montaż Polsatu Box, a ustawienie anteny satelitarnej jest gratis w cenie usługi instalacyjnej.

Potrzebujesz specjalisty do montażu Twojej anteny na Wawrze? Zapraszamy!506 828 554

Instalacja Anteny NC+ Warszawa Wawer

Montaż instalacja anten NC+ Warszawa Wawer

Od września 2019 roku platforma NC+ przeszła kolejny rebranding marki i występuje teraz pod znaną już nazwą Canal+.

Wciąż realizujemy ustawianie i naprawę starych anten NC+.

NC+ była efektem fuzji dwóch starych operatorów sat: telewizji N oraz Cyfry+.

Jej odbiorcami jest w tej chwili ponad 2 miliony klientów, którzy mają dostęp do 174 kanałów polskojęzycznych (95 w HD). Atrakcyjne pakiety kanałów oraz przystępny koszt abonamentu sprawiły, że platforma NC+ stała się silnym konkurentem dla Cyfrowego Polsatu a rywalizacja między tymi dwoma graczami przynosi wiele korzyści dla klientów w postaci częstych promocji i niższych cen.

Montaż Anteny Canal+ Warszawa Wawer

Montaż instalacja anten NC+ Warszawa Wawer

Platforma Canal+ jest efektem rebrandingu marki NC+ pod koniec 2019r.

Za jej pośrednictwem telewizję satelitarną ogląda 2,2 mln widzów, którzy dzięki niej uzyskują dostęp do 179 stacji polskojęzycznych (115 w HD). Atrakcyjne pakiety kanałów oraz niewygórowany koszt abonamentu sprawiły, że platforma Canal+ jest silnym rywalem dla Polsat Box a konkurencja między tymi dwoma graczami daje wiele profitów klientom w postaci częstych promocji i obniżek cen.

Atrakcyjną usługą jest oferta NC+ GO, która daje dostęp do kanałów platformy za pomocą urządzeń mobilnych – laptopa lub telefonu komórkowego z Android/iOS.

Zarówno w przypadku telewizji Canal+ jak i platformy Polsat Box kodowane nadawanie odbywa się z transmiterów na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Poszukujesz fachowca od montażu Canal+ na Wawrze? Zadzwoń się do nas a profesjonalnie i fachowo zamontujemy i ustawimy Twoją antenę do odbioru Canal+. W stałym asortymencie mamy uchwyty, wysięgniki i inny potrzebny osprzęt oraz akcesoria potrzebne do prawidłowego wykonania instalacji satelitarnej. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancję na wykonaną instalację.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu Box i Canal+ Warszawa Wawer

Podłączenie i montaż instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu Box Canal+ Warszawa Wawer

Multiroom jest to funkcjonalność udostępniana przez operatora platformy telewizyjnej, która umożliwia niezależne oglądanie telewizji na wielu odbiornikach. Główną zaletą tego rozwiązania jest korzystanie z usługi w ramach jednej umowy i instalacji z jedną anteną.

Cenowo jest to dużo bardziej atrakcyjne niż płacenie osobnego abonamentu za każdy telewizor w mieszkaniu z dostępem do telewizji.

Taką opcję znajdziemy w ofercie operatorów platform satelitarnych zarówno w Canal+, Cyfrowym Polsacie Box, jak i Orange.

Rozszerzeniem kablowej instalacji multiroom jest oferta Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO dzięki którym uzyskujemy opcję oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu takich jak laptop, czy telefon lub tablet z systemem Android/iOS.

Szukasz profesjonalnego wsparcia w instalacji lub konfiguracji multiroom telewizji Cyfrowego Polsatu Box, platformy Canal+ lub Orange na Wawrze lub bliskich dzielnicach? Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z wykonywanych przez nas profesjonalnych usług instalatorskich!

Potrzebujesz wsparcia fachowego instalatora anten? Chętnie pomożemy506 828 554

Montaż instalacji anten naziemnych DVB-T DVB-T2 Warszawa Wawer

Montaż anten naziemnych DVB-T DVB-T2 Warszawa Wawer

Telewizja naziemna dzisiaj jest zupełnie inna niż ta którą oglądaliśmy jeszcze kilkanaście lat temu gdy na palcach ręki można było zliczyć wszystkie kanały.

Dzisiaj jest ich więcej niż 30 (również w jakości HD). Stało się to możliwe dzięki cyfryzacji standardu transmisji, która zaoferowała większe możliwości.

Powstały również nowe kanały multipleksu 8 – MUX8 w paśmie VHF a dalszy etap rozwoju telewizji naziemnej to zmiana od 2022 roku standardu DVB-T na DVB-T2, który dzięki wykorzystaniu sprawniejszego kodowania audio/video MPEG-H (H.265/HEVC) umożliwi lepsze użycie pasm częstotliwości TV.

Wśród wielu modeli anten naziemnych DVB-T/DVB-T2 można zauważyć różniące się od siebie rodzaje: siatkowe, kierunkowe, szerokopasmowe a także combo uhf+vhf, konstrukcje aktywne i pasywne oraz eleganckie anteny panelowe, które chociaż ładnie wyglądają nie wszędzie zdadzą egzamin.

Poszczególne rodzaje anten różnią się przeznaczeniem i parametrami. Nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy? Zdaj się na nasze doświadczenie, dopasujemy antenę do Twojego zastosowania oraz zamontujemy tak aby uzyskać najlepszy sygnał telewizji naziemnej.

Instalacje anten telewizyjnych Warszawa Wawer

Instalacje anten telewizyjnych Warszawa Wawer

Jesteś zainteresowany wykonaniem bardziej skomplikowanej instalacji antenowej? Oferujemy naszą fachową pomoc również w tym zakresie.

Klientom chcącym rozbudować lub stworzyć nietypową instalację antenową możemy przygotować indywidualną ofertę. Możemy zrealizować każdy projekt instalacji telewizyjnej naziemnej i satelitarnej.

Duże doświadczenie w dziedzinie techniki satelitarnej i telewizji naziemnej i nieustanne poszerzanie wiedzy o nowinki z zakresu instalacji sat i dvb-t daje nam możliwość w każdej sytuacji podołać wymaganiom klientów.

Wykonujemy instalacje w których współpracuje ze sobą wiele anten (np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne + 3 dekodery) z dalszym podziałem sygnału do wielu odbiorników TV. Wykonujemy także instalacje anten zbiorczych.

Specjalizujemy się także w podłączeniu i montażu urządzeń dzielących sygnał – multiswitchy, konfiguracji wszelkiego rodzaju sprzętu satelitarnego, konwerterów quattro, quad, octo, unicable i innych urządzeń używanych do odbioru i dystrybucji sygnału telewizyjnego SAT i DVB-T.

Wykonujemy zarówno zwykłe małe instalacje z jedną lub 2 antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych a także większe projekty z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, hoteli, kamienic, szpitali, hosteli i innych obiektów prywatnych i firmowych.

Instalacje anten TV – realizacja, montaż, serwis 506 828 554

Naprawa Serwis anten TV Warszawa Wawer

Serwis anten TV Warszawa Wawer

Serwis instalacji antenowych to nasza specjalność. Usuwamy zarówno małe jak i duże usterki powodujące kłopoty z odbiorem sygnału telewizyjnego.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem serwisowym, który pozwala na szybkie znalezenie przyczyny usterki w instalacjach anten tv co skraca czas naprawy.

By zmniejszać koszty usługi naprawczej wymieniamy tylko wadliwe elementy instalacji, w przypadku starych zniszczonych anten zdarza się, że proponujemy klientom całościową modernizację i instalację nowego sprzętu odpowiadającego nowoczesnym standardom co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez wiele lat.

Realizujemy serwis i ustawianie anten naziemnych i regulację oraz naprawę anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu Box, Canal+, Orange. Jeżeli masz problem z instalacją telewizjną zadzwoń lub napisz do nas!

Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Wawer

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Warszawa Wawer

Serwis, naprawa i ustawianie anten satelitarnych to często wykonywane przez nas usługi na warszawskim Wawrze.

Powody pojawiania się awarii mogą być różne: od czynników pogodowych takich jak deszcz, wiatr czy śnieg po usterki sprzętu wynikające z wieku elementów lub błędów produkcyjnych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny z powodu silnych burz i wiatrów, naprawiamy uszkodzone kable i zardzewiałe uchwty i mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, uchwyty, wysięgniki i przewody na takie, które odporne są na trudne warunki atmosferyczne w postaci deszczu, wilgoci, lodu czy opadów śniegu.

Wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które zniszczyła rdza i są nie do naprawienia po konsultacji z klientem możemy wymienić na nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym odbiorem przez kolejne lata. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją satelitarną Canal+, Cyfrowego Polsatu Box, Orange lub inną – zadzwoń po nasz profesjonalny serwis.

Naprawa i ustawianie anten satelitarnych z bezpłatnym dojazdem 506 828 554

Ustawianie Serwis Naprawa Anten Naziemnych Warszawa Wawer

Ustawianie i serwis anten naziemnych Warszawa Wawer

Wykonujemy również serwis anten telewizji naziemnej DVB-T i DVB-T2.

Po burzy z silnym wiatrem wystarczy czasami tylko wyregulowanie anteny do czego stosujemy odpowiednie mierniki sygnału umożliwiające precyzyjne skalibrowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Oferujemy konserwację instalacji antenowych, pomiary i kompleksową modernizację, przeprowadzamy kontrolę i przegląd przewodów i innych wadliwych komponentów, powodujących awarie odbiorze telewizji DVB-T/T2.

Posiadasz niezbyt nowoczesną instalację telewizji naziemnej i nie jesteś usatysfakcjonowany z liczby i jakości odbieranych programów? Skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Bezpłatny dojazd do klienta w dzielnicy Wawer i okolicy, proponujemy wygodne terminy a także roczną gwarancję na wykonany montaż anteny naziemnej DVB-T i DVB-T2.

Serwis, Montaż, Ustawianie anten naziemnych i satelitarnych Warszawa Wawer i okolice506 828 554
Top
Zadzwon