Montaż i Serwis Anten Ożarów Mazowiecki – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten Ożarów Mazowiecki - anteny satelitarne i naziemne

Ożarów Mazowiecki wchodzący w skład aglomeracji warszawskiej jest chętnie odwiedzaną przez nas miejscowością gdzie świadczymy usługi instalacyjne związane z montażem, naprawą i ustawieniem anten satelitarnych i naziemnych. Działamy również na terenie całej gminy oraz sąsiednich okolic w powiecie warszawskim zachodnim. Specjalizujemy się szczególnie w montażu i naprawie anten Cyfrowego Polsatu, platformy NC+, Orange a także instalacji do odbioru telewizji naziemnej DVB-T. Wykonujemy też inne usługi RTV-SAT takie jak np. montaż telewizorów.

Anteny Satelitarne i Naziemne Ożarów Mazowiecki

Anteny Naziemne Ożarów Mazowiecki, Anteny Satelitarne Ożarów Mazowiecki

Zagadnienia związane z odbiorem sygnału telewizyjnego to nie tylko nasza codzienna praca ale również pasja, którą pielęgnujemy od kilkunastu lat.

Do właściwego odbioru kanałów zarówno satelitarnych jak i naziemnych konieczna jest optymalnie dobrana antena, która będzie odpowiednia do warunków terenowych oraz zastosowania i pożądanych funkcji instalacji.

Posiadamy niezbędną wiedzę w tym zakresie i chętnie doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszego sprzętu oraz akcesoriów instalacyjnych.

Dostarczamy również wraz z usługą montażu czy serwisu odpowiednie anteny satelitarne i naziemne oraz wszelkie materiały niezbędne do wykonania lub naprawy instalacji TV – jesteśmy wyposażeni w kompletny asortyment części.

Potrzebujesz fachowego wsparcia w dziedzinie anten TV? Skontaktuj się z nami! 🙂 Udzielamy gwarancji na usługi oraz zainstalowany sprzęt.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten satelitarnych Ożarów Mazowiecki

Montaż anten satelitarnych Ożarów Mazowiecki

Montaż anten satelitarnych w Ożarowie Mazowieckim obok wykonywania instalacji do odbioru TV naziemnej to jeden z głównych filarów działalności naszej firmy.

15 lat doświadczenia w tej branży zaowocowało opracowaniem odpowiednich rozwiązań, które pozwalają na wykonanie usługi w każdych warunkach w krótkim czasie co sprawia, że możemy oferować klientom atrakcyjne ceny.

Realizujemy montaż anteny satelitarnej w oparciu o dedykowane uchwyty, które dobieramy odpowiednio w zależności od tego czy miejscem instalacji jest dach, balkon czy elewacja budynku lub inne miejsce, które wytypujemy jako najlepsze do uzyskania dobrego odbioru z nadajnika satelitarnego.

O ile wysokość na której zamontowana będzie antena nie ma znaczenia to istotny jest kierunek południowej strony nieba i wybierając lokalizację do przeprowadzenia instalacji dbamy o to, aby sygnał nie był zniekształcony przez pobliskie przeszkody terenowe w postaci drzew i budynków.

Montaż Cyfrowego Polsatu Ożarów Mazowiecki

Montaż anten Cyfrowego Polsatu Ożarów Mazowiecki

Cyfrowy Polsat jest obecnie najpopularniejszą platformą satelitarną w Polsce.

Dostęp do 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD oraz powiązane usługi dodatkowe w postaci szybkiego internetu LTE oraz telefonii komórkowej przekonało do siebie już ponad 3,5 miliona abonentów.

Chcesz zamówić Cyfrowy Polsat ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zamontowaniem i ustawieniem anteny? Zrobimy to za Ciebie! W stałym asortymencie posiadamy niezbędne elementy – uchwyty, kable i złączki, których brakuje w zestawie dostarczonym przez operatora.

Jeżeli chcesz wykonać montaż Cyfrowego Polsatu w oparciu o lepszą antenę niż standardowa 70cm od operatora wówczas możemy dostarczyć niezbędny sprzęt o korzystniejszych parametrach.

Ustawienie anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu gratis w cenie montażu! Na wykonaną usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż NC+ Ożarów Mazowiecki

Montaż anten NC+ Ożarów Mazowiecki

NC+ powstała z połączenia starej platformy satelitarnej Cyfra+ i telewizji N.

Za jej pośrednictwem do ponad 2 milionów abonentów docierają 174 kanały polskojęzyczne w tym 95 w jakości HD. Bogata oferta programowa, 44 kanały filmowe, 15 kanałów dla dzieci i dobry pakiet sportowy sprawiają, że jest ona silną konkurencją dla Cyfrowego Polsatu.

Ciekawą funkcjonalnością jest usługa NC+ GO, która pozwala na dostęp do treści platformy za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona z Android/iOS.

Zarówno platforma NC+ jak również operator Cyfrowego Polsatu transmitują swój zakodowany sygnał z transponderów na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Potrzebujesz montażu NC+ w Ożarowie Mazowieckim? Zgłoś się do nas a sprawnie i dokładnie zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę NC+. W stałym asortymencie posiadamy niezbędny osprzęt i akcesoria potrzebne do poprawnego wykonania instalacji satelitarnej. Udzielamy rocznej gwarancji na montaż.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu i NC+ Ożarów Mazowiecki

Podłączenie instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu NC+ Ożarów Mazowiecki

Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów satelitarnych na wielu odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu i jednej anteny z odpowiednio dobranym konwerterem.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform cyfrowych i znajdziemy taką możliwość zarówno w Cyfrowym Polsacie, NC+ jak i TV Orange.

W połączeniu z pakietem Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO możemy uzyskać możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu wliczając w to laptop, smartfon i tablet.

Przy dobrze upolowanej promocji dodatkowy dekoder możemy mieć już za kilka złotych miesięcznie – należy śledzić strony operatorów satelitarnych.

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją i podłączeniem instalacji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange w Ożarowie Mazowieckim lub okolicy powiatu ozarow-mazowieckiskiego? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten naziemnych DVB-T Ożarów Mazowiecki

Montaż anten naziemnych DVB-T Ożarów Mazowiecki

Telewizja naziemna w Polsce umożliwia dziś dostęp do 30 bezpłatnych niekodowanych kanałów w tym również programy w wysokiej jakości HD.

Jeszcze niedawno transmisja nadawanego sygnału tv do naszych domów odbywała się tradycyjną metodą analogową w paśmie UHF ale stawiało to liczne ograniczenia dlatego wprowadzony został cyfrowy standard DVB-T i rozszerzenie częstotliwości nadawania o pasmo VHF(174-230MHz) na którym znajdują się najnowsze kanały MUX8 i już wkrótce planowane są kolejne.

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej cyfrowej telewizji niezbędna jest prawidłowo zainstalowana antena spełniająca standardy systemu DVB-T.

Nie wiesz jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Twoich zastosowań?

Skontaktuj się z nami a pomożemy i dostarczymy najlepsze rozwiązanie. Właściwy dobór anteny naziemnej powinien uwzględniać lokalizację. odległość od nadajnika, ukształtowanie terenu oraz polaryzację nadawania (nie wszystkie konstrukcje anten umożliwiają wybór polaryzacji).

Jeżeli potrzebujesz dobrego fachowca, który wykona dla Ciebie solidny montaż anteny naziemnej w Ożarowie Mazowieckim lub okolicy to zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, sprawnie wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie oraz 12 miesięczną gwarancję.

Instalacje anten telewizyjnych Ożarów Mazowiecki

Instalacje anten telewizyjnych Ożarów Mazowiecki

Jeżeli potrzebujesz zrealizować bardziej rozbudowaną, nietypową lub bardziej profesjonalną instalację antenową to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki satelitarnej i telewizji naziemnej oraz znajomość nowinek technicznych z branży pozwala nam w każdym przypadku odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Wykonujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne z dalszą dystrybucją sygnału do wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się również w podłączeniu i konfiguracji multiswitchy, konwerterów satelitarnych quattro, quad, octo, rozdzielaczy sygnału i wszystkich innych urządzeń związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy zarówno typowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych jak również dużo większe z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, kamienic, hoteli, moteli, zajazdów, szpitali i obiektów użyteczności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis anten TV Ożarów Mazowiecki

Serwis anten TV Ożarów Mazowiecki

Zajmujemy się również naprawą usterek anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie uniemożliwiające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko uszkodzony element instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w przypadku starych zardzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Ożarów Mazowiecki

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Ożarów Mazowiecki

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług dla klientów w Ożarowie Mazowieckim i okolicy.

Przyczyny usterek mogą być różne począwszy od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy śnieg po inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się elementów lub wad fabrycznych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny po burzach i wichurach, naprawiamy uszkodzone przewody i rozregulowane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, wysięgniki, uchwyty i okablowanie na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci wilgoci, deszczu, lodu czy opadów śniegu.

Czasami wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które „zjada” już rdza są nie do uratowania, wówczas po konsultacji z klientem możemy zainstalować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym sygnałem przez długi czas. Jeżeli masz problem ze swoją anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innego operatora wezwij nasz fachowy serwis.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis i Ustawianie anten naziemnych Ożarów Mazowiecki

Ustawianie i serwis anten naziemnych Ożarów Mazowiecki

Naprawiamy również anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

Czasami po burzy lub wichurze wystarczy tylko poprawne ustawienie anteny do czego stosujemy profesjonalne mierniki sygnału pozwalającego na precyzyjne wyregulowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Realizujemy również przeglądy oraz konserwacje instalacji antenowych, kompleksowe modernizację, wymianę okablowania i innych wadliwych elementów, będących przyczyną usterek w odbiorze telewizji.

Jeżeli masz starą instalację telewizyjną i nie jesteś zadowolony z ilości i jakości odbieranych programów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, elastyczne terminy a także roczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Ożarów Mazowiecki i okolice506 828 554
Top
Zadzwon