Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Śródmieście

Centrum Warszawy z dzielnicą Śródmieście to jeden z naszych głównych obszarów działalności. Wykonujemy instalacje do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej oraz ustawianie, serwis i montaż anten satelitarnych m.in. Cyfrowego Polsatu, platformy NC+ i Orange.

W przypadku standardowej usługi montażu anteny satelitarnej na balkonie cena wynosi 130 zł + koszt użytego materiału (kabel, uchwyt).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Śródmieście 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Śródmieście

Wykonujemy montaż anten satelitarnych w Warszawie Śródmieściu dla klientów indywidualnych oraz firm, instytucji i placówek publicznych.

Zrealizowana usługa objęta jest gwarancją. Wystawiamy faktury VAT.

Anteny instalujemy na dachu, elewacji lub balkonie mając na uwadze nie tylko techniczną kwestię odbioru sygnału ale również zachowanie estetyki budynku.

Prace instalacyjne realizujemy z wykorzystaniem najwyżej jakości komponentów mocujących odpowiednich dla podłoża na którym wykonany będzie montaż anteny – posiadamy kołki, kotwy i uchwyty do betonu, cegły, konstrukcji metalowych, pustaka i innych materiałów.

Gdy etap montażu anteny satelitarnej jest zakończony przystępujemy do ustawienia na żądany nadajnik. Z pomocą profesjonalnych przyrządów pomiarowych ustawiamy odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+ lub innych platform w zależności od życzenia klienta. Możemy też ustawić antenę satelitarną na odbiór satelitów zagranicznych lub bezpłatnych kanałów niekodowanych.

Dla osób, które chcą móc oglądać telewizję satelitarną bez umowy operator NC+ przygotował atrakcyjną ofertę telewizji na kartę gdzie płatności dokonujemy w systemie prepaid. Działa to podobnie jak telefon komórkowy na kartę – nie opłacamy abonamentu tylko kupujemy doładowania.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Śródmieście Centrum Powiśle Solec

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Śródmieście np. w Centrum na Powiślu lub Solcu i potrzebujesz solidnej firmy, która wykona dla Ciebie montaż anteny satelitarnej z gwarancją i w przystępnej cenie to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Anteny Satelitarne Warszawa Śródmieście

Antenami satelitarnymi zajmujemy się od ponad 10 lat, zgromadziliśmy w tym czasie mnóstwo doświadczenia i zdobyliśmy zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, którzy znając nasze solidne podejście często polecają nasze usługi.

Zainstalowany przez nas sprzęt i wykonana usługa objęte są gwarancją.

Klientom, którzy mają większe oczekiwania możemy zaoferować anteny satelitarne klasy premium (Fuba, Televes, Inverto, Triax – w tym również aluminiowe odporne na rdzę i złe warunki atmosferyczne) które pozwalają uzyskać lepsze parametry odbieranego sygnału niż standardowe konstrukcje dostarczane przez operatorów platform cyfrowych.

Wykonujemy również instalacje satelitarne z podziałem sygnału na kilka odbiorników – multiroom, podłączamy anteny zbiorcze dla wielu lokali i wszelkiego rodzaju usługi RTV-SAT związane z odbiorem i dystrybucją sygnału telewizyjnego.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Śródmieściu i okolicach centrum stolicy.

Top
Zadzwon