Serwis i Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych Konstancin-Jeziorna

Mieszkasz w Konstancinie-Jeziornie lub okolicy i potrzebujesz pomocy w ustawieniu lub naprawie Twojej anteny telewizyjnej? Dobrze trafiłeś!

Zajmujemy się antenami do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej. Standardowe ustawienie anteny TV wykonujemy w cenie od 150 zł.

Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych Konstancin-Jeziorna, powiat piaseczyński

Naprawiamy każdego typu awarie występujące w instalacjach anten satelitarnych i naziemnych, których skutkiem jest pogorszenie odbioru TV.

Potrzebujesz ustawić antenę Cyfrowego Polsatu Box? Zaprogramować dekoder w instalacji multiroom Canal+? a może masz jeszcze starą antenę NC+, która wymaga serwisu? Antena naziemna DVB-T rozregulowała się wskutek wichury? Zadzwoń! Zapewniamy elastyczne godziny serwisu, szybki dojazd, ekspresową diagnozę i błyskawiczną naprawę usterki.

Pracujemy z odpowiednimi narzędziami i sprzętem pomiarowym pozwalającym na precyzyjną kalibrację anten. Nasze usługi objęte są gwarancją.

Zadzwoń i zamów naprawę lub wyregulowanie Twojej anteny 506 828 554

Ustawianie Serwis Modernizacja Anten Naziemnych DVB-T Konstancin

Ustawianie i Serwis Anten Naziemnych w Konstancinie-Jeziornie powiat piaseczyński

Posiadamy solidne kwalifikacje i szerokie kompetenecje w obszarze instalacji anten cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2, zarówno w zakresie projektowania i montażu jak i ustawiania oraz prac naprawczo-serwisowych.

Masz starą antene naziemną, która nie radzi sobie z odbiorem nowych kanałów cyfrowej telewizji? Skontaktuj się z nami a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla idealnego odbioru sygnału TV.

Przy dobrze dobranej i wyregulowanej antenie dzisiaj z nadajników naziemnych można oglądać 30 kanałów z czterech multipleków. Odbierasz mniej? Zadzwoń! Ustawimy je wszystkie dla Ciebie w 100% jakości.

☎Tel: 506 828 554

Dojazd do klienta w Konstancinie i okolicach powiatu piaseczyńskiego gratis.

Top
Zadzwon