Montaż Telewizora Warszawa

Specjalizujemy się również w montażu telewizorów na uchwytach ściennych.

Zadzwoń i zamów profesjonalny montaż telewizora 506 828 554

Montaż Telewizora Warszawa

Ewolucja odbiorników telewizyjnych, w wyniku której ciężkie kineskopowe potwory zostały wyparte przez nowoczesne urządzenia z dużym płaskim ekranem zaowocowała również nowymi sposobami ich ekspozycji w pomieszczeniu.

Montaż telewizora na ścianie to nie tylko moda – za takim rozwiązaniem przemawiają względy estetyczne ale i praktyczne.

W porównaniu do tradycyjnego postawienia urządzenia na stoliku RTV czy komodzie ta metoda ma dodatkowe zalety: pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w przestrzeni meblowej a także jest polecana gdy mamy w domu dzieci lub zwierzęta.

W przypadku drogiego telewizora z dużym delikatnym ekranem w przypadku przypadkowego przewrócenia jest niemal pewne, że zostanie zbity lub uszkodzony bez możliwości uzyskania naprawy gwarancyjnej. Solidne zamontowanie go na uchwycie ściennym zabezpiecza przed takimi wypadkami.

Aby uchwyt do telewizora spełnił swoje zadanie musi być dobrany pod kątem przekątnej ekranu, wagi urządzenia a także rozstawu śrub mocujących. Również miejsce montażu telewizora nie może być przypadkowe – należy przede wszystkim ustalić odpowiednią wysokość, na której patrzenie na ekran będzie komfortowe.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest właściwy dobór elementów mocujących do materiału, z którego wykonana jest ściana – w zależności od tego czy mamy do czynienia z pustakiem, cegłą czy betonem należy zastosować dedykowane rozwiązania dla danego podłoża.

Jeżeli nie chcesz się martwić jaki uchwyt do telewizora kupić i jakie elementy mocujące zastosować zaufaj specjalistom 506 828 554

Montaż Telewizora na Uchwycie z Regulacją Warszawa

Montaż Telewizora na uchwycie regulowanym Warszawa

Standardowe płaskie uchwyty do telewizora mają ograniczone możliwości – pozwalają tylko na montaż urządzenia równolegle do ściany, jeżeli chcemy mieć możliwość swobodnego ustawiania kąta patrzenia na ekran wówczas należy zdecydować się na rozwiązania z regulacją.

Takie mocowania są szczególnie polecane dla dużych pomieszczeń lub np. salonu z aneksem kuchennym gdzie telewizor może być oglądany z różnych miejsc.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór uchwytów regulowanych zarówno w jednej osi pionowej jak i w dwóch osiach dających pełną swobodę ustawienia kąta patrzenia na ekran i dostosowania do miejsca, z którego chcemy ogladać nasze ulubione programy.

Zadzwoń i zamów profesjonalny montaż telewizora z gwarancją
506 828 554

Top
Zadzwon