Montaż i Serwis Anten Wołomin – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż, Serwis, Ustawianie Anten Wołomin

Wołomin z racji bliskiej odległości od siedziby naszej firmy stał się miastem, w którym również oferujemy usługi RTV-SAT. Wykonujemy prace związane z antenami do odbioru telewizji satelitarnej (np.Cyfrowego Polsatu lub NC+) a także nieobce są nam wszelkie niuanse związane z cyfrową telewizją naziemną DVB-T. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klientów na terenie gminy Wołomin oraz całego powiatu wołomińskiego.

Anteny Satelitarne i Naziemne Wołomin

Anteny Naziemne Wołomin, Anteny Satelitarne Wołomin

Początki naszej działalności związane były z instalacjami telewizji kablowej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientów i chcąc poszerzyć wachlarz oferowanych usług zainteresowaliśmy się również antenami do odbioru TV satelitarnej oraz naziemnej i w branży tej operujemy od kilkunastu lat.

Wykonujemy zarówno proste montaże z jedną anteną dostarczającą sygnał pojedyńczemu urządzeniu odbiorczemu dla klientów w prywatnych gospodarstwach domowych jak również podejmujemy się realizacji bardziej rozbudowanych systemów instalacji anten zbiorczych z podziałem na wiele lokali/odbiorników dla firm, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych.

Podłączamy zestawy Cyfrowego Polsatu, NC+ i inne platformy satelitarne.

Posiadamy bogaty asortyment anten satelitarnych, naziemnych, tunerów sat i dvb-t oraz wszelkich akcesoriów i narzędzi niezbędnych do profesjonalnego wykonywania prac instalacyjnych. Zarówno wykonana usługa jak i zamontowany przez nas sprzęt objęte są gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten satelitarnych Wołomin

Montaż anten satelitarnych Wołomin

Montaż anten satelitarnych w Wołominie obok wykonywania instalacji do odbioru TV naziemnej to jeden z głównych filarów działalności naszej firmy.

15 lat doświadczenia w tej branży zaowocowało opracowaniem odpowiednich rozwiązań, które umożliwiają na wykonanie usługi w każdych warunkach w krótkim czasie co sprawia, że możemy oferować klientom atrakcyjne ceny.

Realizujemy montaż anteny satelitarnej w oparciu o dedykowane uchwyty, które dobieramy odpowiednio w zależności od tego czy miejscem instalacji jest dach, balkon czy elewacja budynku lub inne miejsce, które wskażemy jako najlepsze do uzyskania dobrego odbioru z nadajnika satelitarnego.

O ile wysokość na której zamontowana będzie antena nie ma znaczenia to istotny jest kierunek południowej strony nieba i wybierając lokalizację do przeprowadzenia instalacji dbamy o to, aby sygnał nie był zniekształcony przez pobliskie przeszkody terenowe w postaci drzew i budynków.

Montaż Cyfrowego Polsatu Wołomin

Montaż anten Cyfrowego Polsatu Wołomin

Cyfrowy Polsat jest obecnie najpopularniejszą platformą satelitarną w Polsce.

Dostęp do 200 kanałów po polsku w tym prawie 100 w HD oraz inne usługi dodatkowe w postaci szybkiego internetu LTE oraz telefonii komórkowej przekonało do siebie już ponad 3,5 miliona abonentów.

Chcesz zamówić Cyfrowy Polsat ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zamontowaniem i ustawieniem anteny? Zrobimy to za Ciebie! W stałym asortymencie posiadamy niezbędne elementy – uchwyty, kable i złączki, których brakuje w zestawie dostarczonym przez operatora.

Jeżeli chcesz wykonać montaż Cyfrowego Polsatu w oparciu o lepszą antenę niż standardowa 70cm od operatora wówczas możemy dostarczyć niezbędny sprzęt o korzystniejszych parametrach.

Ustawienie anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu gratis w cenie montażu! Na wykonaną usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż NC+ Wołomin

Montaż anten NC+ Wołomin

NC+ powstała z połączenia starej platformy satelitarnej Cyfra+ i telewizji N.

Za jej pośrednictwem do ponad 2 milionów abonentów docierają 174 kanały polskojęzyczne w tym 95 w jakości HD. Bogata oferta programowa, 44 kanały filmowe, 15 kanałów dla dzieci i dobry pakiet sportowy sprawiają, że jest ona mocną konkurencją dla Cyfrowego Polsatu.

Ciekawą funkcjonalnością jest usługa NC+ GO, która pozwala na dostęp do treści platformy za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona z Android/iOS.

Zarówno platforma NC+ jak również operator Cyfrowego Polsatu transmitują swój zakodowany sygnał z transponderów na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Szukasz montażu NC+ w Wołominie? Zgłoś się do nas a solidnie i dokładnie zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę NC+. W stałym asortymencie posiadamy niezbędny osprzęt i akcesoria potrzebne do poprawnego wykonania instalacji satelitarnej. Udzielamy rocznej gwarancji na montaż.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu i NC+ Wołomin

Podłączenie instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu NC+ Wołomin

Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów satelitarnych na wielu odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu i jednej anteny z odpowiednio dobranym konwerterem.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform cyfrowych i znajdziemy taką możliwość zarówno w Cyfrowym Polsacie, NC+ jak i TV Orange.

W połączeniu z pakietem Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO możemy uzyskać możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu wliczając w to laptop, smartfon i tablet.

Przy dobrze upolowanej promocji dodatkowy dekoder możemy mieć już za kilka złotych miesięcznie – należy śledzić strony operatorów satelitarnych.

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją i podłączeniem instalacji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange w Wołominie lub sąsiedniej miejscowości w powiecie wołomińskim? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten naziemnych DVB-T Wołomin

Montaż anten naziemnych DVB-T Wołomin

Telewizja naziemna w Polsce umożliwia dziś dostęp do 30 bezpłatnych niekodowanych kanałów w tym również programy w wysokiej jakości HD.

Jeszcze niedawno transmisja nadawanego sygnału tv do naszych domów odbywała się tradycyjną metodą analogową w paśmie UHF ale stawiało to liczne ograniczenia dlatego wprowadzony został cyfrowy standard DVB-T i rozszerzenie częstotliwości nadawania o pasmo VHF(174-230MHz) na którym znajdują się najnowsze kanały MUX8 i już wkrótce planowane są kolejne.

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej cyfrowej telewizji niezbędna jest prawidłowo zainstalowana antena spełniająca standardy systemu DVB-T.

Nie wiesz jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami a pomożemy i dostarczymy najlepsze rozwiązanie. Właściwy dobór anteny naziemnej powinien uwzględniać lokalizację. odległość od nadajnika, ukształtowanie terenu oraz polaryzację nadawania (nie wszystkie rodzaje anten umożliwiają wybór polaryzacji).

Jeżeli poszukujesz dobrego fachowca, który wykona dla Ciebie solidny montaż anteny naziemnej w Wołominie lub okolicy to zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, sprawnie wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie oraz 12 miesięczną gwarancję.

Instalacje anten telewizyjnych Wołomin

Instalacje anten telewizyjnych Wołomin

Jeżeli potrzebujesz zrealizować bardziej skomplikowaną, nietypową lub bardziej profesjonalną instalację antenową to także jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki satelitarnej i telewizji naziemnej oraz znajomość nowinek technicznych z branży pozwala nam w każdym przypadku odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Wykonujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne z dalszą dystrybucją sygnału do wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się również w podłączeniu i konfiguracji multiswitchy, konwerterów satelitarnych quattro, quad, octo, rozdzielaczy sygnału i wszystkich innych urządzeń związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy zarówno typowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych jak również dużo większe z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, kamienic, hoteli, moteli, zajazdów, szpitali i obiektów użyteczności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis anten TV Wołomin

Serwis anten TV Wołomin

Zajmujemy się również naprawą usterek anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie uniemożliwiające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z precyzyjnym sprzętem pomiarowym, który pozwala na błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko zepsute części w instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w przypadku starych zardzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Wołomin

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Wołomin

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług dla klientów w Wołominie i okolicy.

Przyczyny usterek mogą być różne począwszy od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy śnieg po inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się części lub wad fabrycznych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny po burzach i wichurach, naprawiamy uszkodzone przewody i rozregulowane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, wysięgniki, uchwyty i okablowanie na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci wilgoci, deszczu, lodu czy opadów śniegu.

Czasami mocno zaniedbane, stare talerze satelitarne, które „zjada” już rdza są nie do naprawienia, wówczas po konsultacji z klientem możemy zainstalować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym sygnałem przez długi czas. Jeżeli masz problem ze swoją anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innego operatora wezwij nasz fachowy serwis.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis i Ustawianie anten naziemnych Wołomin

Ustawianie i serwis anten naziemnych Wołomin

Naprawiamy również anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

zwykle po wichurze lub burzy wystarczy tylko poprawne ustawienie anteny do czego stosujemy profesjonalne mierniki sygnału pozwalającego na precyzyjne wyregulowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Realizujemy również przeglądy oraz konserwacje instalacji antenowych, całościową modernizację, wymianę okablowania i innych wadliwych elementów, będących przyczyną usterek w odbiorze telewizji.

Jeżeli masz starą instalację telewizyjną i nie jesteś zadowolony z ilości i jakości odbieranych programów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, elastyczne terminy a także roczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Wołomin i okolice506 828 554
Top
Zadzwon