Serwis i Montaż Anten Zielonka – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Wykonywanie usług antenowych w Zielonce

Od lat w podwarszawskiej Zielonce wykonujemy usługi montażu i ustawiania anten telewizyjnych. Zapewniamy profesjonalny serwis instalacyjny z bezpłatnym dojazdem na terenie całego miasta oraz sąsiednich okolic w powiecie wołomińskim. Posiadamy kompetencje zarówno w zakresie anten satelitarnych jak również instalacji do odbioru telewizji naziemnej. Pomożemy Państwu we wszystkich sprawach związanych z odbiorem i dystrybucją sygnału DVB-T, Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i innych. Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka dni 🙂

Anteny Satelitarne i Naziemne Zielonka

Anteny Satelitarne Zielonka, Anteny TV Naziemne Zielonka

Uzyskanie dobrego odbioru telewizji zarówno satelitarnej jak i naziemnej wymaga spełnienia kilku warunków a najważniejszy nich to przede wszystkim prawidłowo dobrana i ustawiona antena, która jest sercem instalacji.

Bazując na fachowej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem chętnie doradzamy naszym klientom w zakresie zakupu odpowiedniego sprzętu.

Obszarem naszych kompetencji są zarówno anteny satelitarne jak i naziemne.

Szczególnie koncentrujemy się instalacjach do odbioru Cyfrowego Polsatu, platformy NC+, Orange oraz bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Posiadamy szeroki asortyment anten satelitarnych i naziemnych, ktore możemy dostarczyć dopasowane do potrzeb klienta wraz z zamówioną usługą montażu.

Zainstalowany przez nas sprzęt i wykonane prace obejmuje gwarancja a dodatkowo zapewniamy bezpłatny dojazd na terenie Zielonki i okolic.

Potrzebujesz dobrej anteny satelitarnej lub naziemnej? Zadzwoń! 506 828 554

Montaż anteny satelitarnej Zielonka

Montaż anteny satelitarnej Zielonka

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie narzędzia, które są niezbędne podczas wykonywania solidnego montażu anteny satelitarnej.

Fachowe oko specjalisty już podczas pierwszych minut wizji lokalnej potrafi ocenić jakich materiałów i akcesoriów będzie trzeba użyć aby właściwie, zgodnie ze sztuką przeprowadzić prace instalacyjne w danych warunkach.

Pierwszym etapem poprzedzającym montaż anteny satelitarnej w Zielonce powinno być określenie najlepszej lokalizacji talerza sat i powinno być wybrane w taki sposób aby bez przeszkód terenowych dostępny był z niej widok na południową stronę nieba. Tylko wtedy będzie możliwy odbiór sygnału z satelity.

Przez wiele lat działalności zamontowaliśmy tysiące anten satelitarnych co zaowocowało ogromnym doświadczeniem i sprawnym wykonywaniem usług.

Estetycznie i porządnie wykonane prace montażowo-serwisowe to nasze najważniejsze priorytety podczas pracy a zadowoleniu naszych klientów niech świadczy fakt, że bardzo często dostajemy zlecenia z polecenia.

Zapewniamy fachowe wsparcie merytoryczne, roczną gwarancję na wykonany montaż anteny satelitarnej w Zielonce oraz bezpłatny dojazd.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Zielonka

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Zielonka

Cyfrowy Polsat to obecnie niekwestionowany lider wśród najczęsciej wybieranych przez Polaków platform do odbioru telewizji satelitarnej.

Nadaje 200 kanałów w języku polskim z czego prawie 100 można oglądać w wysokiej jakości HD a dodatkowe benefity w postaci zintegrowanych usług internetu i abonamentu na telefon oraz mobilna usługa Cyfrowy Polsat GO przyciągnęły już 3 miliony klientów i codziennie przybywaja tysiące nowych.

Chcesz również stać się użytkownikiem Cyfrowego Polsatu ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zainstalowaniem i ustawieniem anteny? Zrobimy to za Ciebie!

Realizujemy montaż Cyfrowego Polsatu w Zielonce na co dzień i mając za sobą bogate doświadczenie w postaci tysięcy wykonanych instalacji satelitarnych zgromadziliśmy szeroki asortyment wszystkich potrzebnych akcesoriów, które pozwolą na solidne wykonanie prac w każdych warunkach – na balkonie, dachu, kominie czy ocieplonej elewacji budynku.

Udzielamy rocznej gwarancji na wykonaną instalację Cyfrowego Polsatu a dodatkowo ustawienie anteny jest gratis w cenie usługi montażu.

Szukasz fachowca do zamontowania Twojej anteny w Zielonce? Zapraszamy!506 828 554

Instalacja Anteny NC+ Zielonka

Montaż anten NC+ Zielonka

NC+ powstała z połączenia starej platformy satelitarnej Cyfra+ i telewizji N.

Za jej pośrednictwem ponad 2 miliony abonentów może odbierać 174 kanały polskojęzyczne w tym 95 w jakości HD. Bogata oferta programowa, 44 kanały filmowe, 15 kanałów dla dzieci i dobry pakiet sportowy sprawiają, że jest ona silną konkurencją dla Cyfrowego Polsatu.

Ciekawą funkcjonalnością jest usługa NC+ GO, która pozwala na dostęp do treści platformy za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona z Android/iOS.

Zarówno platforma NC+ jak również operator Cyfrowego Polsatu transmitują swój zakodowany sygnał z transponderów na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Potrzebujesz montażu NC+ w Zielonce? Zgłoś się do nas a sprawnie i dokładnie zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę NC+. W stałym asortymencie posiadamy niezbędny osprzęt i akcesoria potrzebne do poprawnego wykonania instalacji satelitarnej. Udzielamy rocznej gwarancji na montaż.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu i NC+ Zielonka

Montaż i podłączenie instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu NC+ Zielonka

Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów satelitarnych na wielu odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu i jednej anteny z odpowiednio dopasowanym konwerterem.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform cyfrowych i znajdziemy taką możliwość zarówno w Cyfrowym Polsacie, NC+ jak i TV Orange.

W połączeniu z pakietem Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO możemy uzyskać możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu wliczając w to laptop, smartfon i tablet.

Przy dobrze upolowanej promocji dodatkowy dekoder możemy mieć już za kilka złotych miesięcznie – należy śledzić strony operatorów satelitarnych.

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją i podłączeniem instalacji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange w Zielonce lub okolicy powiatu wołomińskiego? Już dziś skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego instalatora anten? Chętnie pomożemy506 828 554

Montaż instalacji anten naziemnych DVB-T Zielonka

Montaż anten naziemnych Zielonka telewizja DVB-T

Telewizja naziemna w Polsce umożliwia dziś dostęp do 30 bezpłatnych niekodowanych kanałów w tym również programy w wysokiej jakości HD.

Jeszcze kilka lat temu transmisja nadawanego sygnału tv do naszych anten odbywała się tradycyjną metodą analogową w paśmie UHF ale stawiało to wiele ograniczeń więc wprowadzony został nowy cyfrowy standard DVB-T i rozszerzenie częstotliwości nadawania o pasmo VHF(174-230MHz) na którym znajdziemy najnowsze kanały MUX8 i już wkrótce planowane są kolejne.

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej cyfrowej telewizji niezbędna jest prawidłowo zainstalowana antena spełniająca standardy systemu DVB-T.

Nie wiesz jaki sprzęt antenowy będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami a pomożemy i dostarczymy najlepsze rozwiązanie. Właściwy wybór anteny naziemnej powinien uwzględniać lokalizację, odległość od nadajnika, ukształtowanie terenu oraz polaryzację nadawania (nie wszystkie konstrukcje anten umożliwiają wybór polaryzacji).

Jeżeli potrzebujesz dobrego fachowca do wykonania solidnego montażu anteny naziemnej DVB-T w Zielonce lub okolicy to zdaj się na nasze doświadczenie i wiedzę. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, sprawnie wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie oraz 12 miesięczną gwarancję.

Instalacje anten telewizyjnych Zielonka

Instalacje antenowe Zielonka

Jeżeli potrzebujesz zrealizować rozbudowaną, niestandardową lub bardziej profesjonalną instalację antenową to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki satelitarnej i telewizji naziemnej oraz znajomość nowinek technicznych z branży umożliwia nam w każdym przypadku odpowiedzieć na potrzeby klientów zamawiających nasze usługi.

Wykonujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne z dalszym podziałem sygnału do kilku pomieszczeń.

Specjalizujemy się również w podłączeniu i konfiguracji multiswitchy, konwerterów satelitarnych quattro, quad, octo, rozdzielaczy sygnału i wszystkich innych urządzeń związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy zarówno typowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych jak również dużo większe z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, kamienic, hoteli, moteli, zajazdów, szpitali i obiektów użyteczności publicznej.

Instalacje antenowe, wykonanie, montaż, serwis 506 828 554

Naprawa Serwis anten TV Zielonka

Serwis i naprawa anten TV Zielonka

Zajmujemy się również naprawą awarii anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju usterki utrudniające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który pozwala na błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko uszkodzony element instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w przypadku starych zardzewiałych anten bywa tak, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowszego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez wiele lat.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Serwis i Ustawianie Anten Satelitarnych Zielonka

Ustawianie i serwis anten satelitarnych Zielonka

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług dla klientów w Zielonce i okolicy.

Przyczyny usterek mogą być różne począwszy od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy śnieg po inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się elementów lub wad fabrycznych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny po burzach i wichurach, naprawiamy uszkodzone przewody i rozregulowane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, wysięgniki, uchwyty i okablowanie na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci wilgoci, deszczu, lodu czy opadów śniegu.

Czasami wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które „zjada” już rdza są nie do uratowania, wówczas po konsultacji z klientem możemy zainstalować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym sygnałem przez lata. Jeżeli masz problem z anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu, platformy NC+, Orange lub innego operatora wezwij nasz fachowy serwis.

Serwis, naprawa, ustawianie anten w Zielonce z bezpłatnym dojazdem 506 828 554

Ustawianie Serwis Naprawa Anten Naziemnych Zielonka

Ustawianie i serwis anten naziemnych Zielonka

Naprawiamy również anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

Czasami po burzy lub wichurze wystarczy tylko poprawne ustawienie anteny do czego stosujemy profesjonalne mierniki sygnału pozwalającego na precyzyjne wyregulowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Realizujemy również przeglądy oraz konserwacje instalacji antenowych, kompleksowe modernizację, wymianę okablowania i innych wadliwych elementów, będących przyczyną usterek w odbiorze telewizji.

Jeżeli masz starą instalację telewizyjną i nie jesteś zadowolony z ilości i jakości odbieranych programów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, elastyczne terminy a także roczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Zielonka506 828 554
Top
Zadzwon