Montaż Anten Satelitarnych Bemowo

Również na Bemowie w zachodniej części Warszawy realizujemy usługę montażu anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, NC+ i Orange.

W cenie 130 zł (+ materiały) wykonujemy montażu anteny satelitarnej na uchwycie balkonowym. Dostępny również montaż na dachu i elewacji.

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Bemowo 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Bemowo

Realizujemy montaż anten satelitarnych na Bemowie dla klientów w mieszkaniach prywatnych a także firm oraz instytucji.

Na wykonaną instalację i sprzęt udzielamy gwarancji.

Wystawiamy faktury VAT.

Instalując elementy do odbioru telewizji satelitarnej mamy na uwadze nie tylko dobre parametry sygnału ale także trwałość montażu i estetykę wykonania.

W zależności od warunków do wykonania instalacji anteny satelitarnej montaż przeprowadzamy na dachu, kominie, elewacji, balkonie lub innej lokalizacji stosując wysokiej jakości komponenty instalacyjne dostosowane do każdego rodzaju podłoża (beton, pustak, cegła, ocieplona ściana).

Gdy antena będzie już zamontowana zajmiemy się kalibracją profesjonalnym miernikiem sygnału satelitarnego na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innego operatora telewizji wskazanego przez klienta.

Chcesz móc oglądać telewizję satelitarną bez abonamentu? Sprawdź ofertę NC+ na kartę. To usługa w systemie prepaid bez konieczności podpisywania umowy gdzie płatność realizujemy podobnie jak za telefon komórkowy na kartę – kupując doładowania. Jeżeli z jakiegoś powodu zdecydujesz się nie płacić za telewizję nic się nie stanie i nadal będą dostępne podstawowe kanały pakietu programów niekodowanych.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Bemowo

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Bemowo i potrzebujesz solidnej i uczciwej firmy do zamontowania Twojej anteny satelitarnej to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Możesz również zadać pytanie mailem – zawsze odpowiadamy na otrzymane wiadomości.

Anteny Satelitarne Warszawa Bemowo

W branży anten satelitarnych mamy ponad 10 lat doświadczenia i pracując z pasją nadal poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę aby móc dostarczać naszym klientom jak najlepsze usługi.

Zamontowany przez nas osprzęt i wykonany montaż objęty jest gwarancją.

Dla bardziej wymagających klientów polecamy profesjonalne anteny Fuba, Televes, Inverto, Triax o średnicach 80cm i większych umożliwiających uzyskanie lepszych parametrów odbieranego sygnału niż tanie proste konstrukcje dostępne w zestawach od operatorów platform satelitarnych.

Wykonujemy również rozdzielenie sygnału satelitarnego z jednej anteny na kilka odbiorników w ramach pojedyńczego abonamentu – multiroom oraz instalacje anten zbiorczych i każdego typu usługi RTV-SAT związane z odbiorem telewizji naziemnej DVB-T i satelitarnej.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Bemowie i w okolicy.

Top
Zadzwon