Montaż Anten Satelitarnych Bielany

Również na Bielanach w lewobrzeżnej części Warszawy wykonujemy montaż anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, NC+ i innych platform.

Montaż anteny satelitarnej w standardowej wersji (przy dobrym dostępie) na balkonie w cenie 130 zł (+ materiały – kabel, wysięgnik, złączki).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Bielany 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Bielany

Realizujemy montaż anten satelitarnych na Bielanach dla klientów w mieszkaniach i domach prywatnych a także firm oraz instytucji.

Na wykonany montaż i zainstalowany sprzęt udzielamy gwarancji.

Wystawiamy faktury VAT.

Podczas pracy przy wykonywaniu instalacji satelitarnej dla klienta uwzględniamy jednocześnie wiele aspektów kierujac się uzyskaniem jak najlepszych parametrów odbieranego sygnału ale także solidnością i estetyką.

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia dlatego elastycznie podchodzimy do potrzeb klienta i w zależności od warunków na obiekcie montaż anten satelitarnych realizujemy w najlepszej dla dobrego odbioru dostępnej lokalizacji np. na dachu, balkonie lub elewacji budynku.

Po zakończeniu etapu montażu anteny ustawimy ją profesjonalnym miernikiem sygnału satelitarnego na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innej platformy cyfrowej wskazanej przez klienta. Ustawiamy także bezpłatne kanały niekodowane FTA i satelity zagraniczne.

Chcesz móc oglądać telewizję satelitarną bez abonamentu? Sprawdź ofertę NC+ na kartę. To usługa w systemie prepaid bez konieczności podpisywania umowy gdzie płatność realizujemy podobnie jak za telefon komórkowy na kartę – kupując doładowania. Jeżeli z jakiegoś powodu zdecydujesz się nie płacić za telewizję nic się nie stanie i nadal będą dostępne podstawowe kanały pakietu programów niekodowanych.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Bielany Młociny Marymont Słodowiec Wawrzyszew Chomiczówka

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Bielany i szukasz uczciwej i solidnej firmy do zainstalowania Twojej anteny satelitarnej to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Możesz również wysłać wiadomość pocztą elektroniczną – zawsze odpowiadamy na otrzymane pytania.

Anteny Satelitarne Warszawa Bielany Młociny Chomiczówka Wawrzyszew

W branży anten satelitarnych pracujemy ponad 10 lat, zdobyliśmy w tym czasie mnóstwo doświadczeń i ciągle poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności aby dostarczać jak najlepsze usługi.

Zamontowany przez nas osprzęt i wykonana instalacja objęte są gwarancją.

Dla bardziej wymagających zastosowań proponujemy profesjonalne anteny Fuba, Televes, Inverto, Triax o średnicach czaszy 80cm i większych umożliwiających uzyskanie lepszych parametrów odbieranego sygnału niż tanie proste konstrukcje spotykane w zestawach operatorów platform satelitarnych.

Wykonujemy też podział sygnału telewizyjnego z jednej anteny na kilka telewizorów w ramach pojedyńczego abonamentu – multiroom oraz instalacje anten zbiorczych dla budynków z wieloma lokalami mieszkalnymi i wszelkiego rodzaju usługi RTV związane z odbiorem TV naziemnej DVB-T i satelitarnej.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskich Bielanach i w okolicach.

Top
Zadzwon