Montaż Anten Naziemnych Kobyłka – Cyfrowa Telewizja DVB-T

Kobyłka w powiecie wołomińskim to jedno z głównych miast gdzie wykonujemy montaż instalacji anten telewizji naziemnej DVB-T.

Usługa taka, w zależności od miejsca w którym zamontowana będzie antena to koszt od 130-150 zł + cena materiału (kable, uchwyty, akcesoria).

Zadzwoń i zamów montaż anteny naziemnej DVB-T w Kobyłce ☎ 506 828 554

Montaż anten naziemnych DVB-T Kobyłka

Prawidłowo zamontowana i ustawiona antena naziemna pozwala dziś na odbiór 30 cyfrowych kanałów telewizyjnych – również w jakości HD.

Naszą ofertę montażu anten naziemnych adresujemy zarówno do klientów prywatnych w domach jednorodzinnych i blokach a także firm i instytucji.

Dajemy pisemną gwarancję i wystawiamy fakturę VAT na zrealizowane usługi a zainstalowany osprzęt posiada dodatkowo gwarancję producenta.

Uzyskanie dobrego sygnału z nadajnika naziemnego możliwe jest jeżeli antena znajduje się w możliwie najwyższym punkcie budynku, najlepiej na dachu ale jeżeli nie ma takiej technicznej możliwości doradzamy inną lokalizację dla wykonania instalacji z zastosowaniem odpowiedniego wysięgnika/masztu.

Gdy montaż anteny naziemnej będzie już zrealizowany wówczas gratis w cenie instalacji z pomocą precyzyjnego miernika sygnału DVB-T wykonujemy dokładne ustawienie odbioru wszystkich 30 kanałów z czterech multipleksów (mux1, mux2, mux3, mux8) abby uzyskać idealną jakość obrazu.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny naziemnej ☎ 506 828 554

Instalacje Anten Telewizji Naziemnej Kobyłka

Mieszkasz w Kobyłce i potrzebujesz dobrego specjalisty od anten i instalacji do odbioru TV naziemnej? Zapraszamy do kontaktu!

Instalacje Anten Naziemnych Kobyłka

Jesteśmy już kilkanaście lat w branży instalacji antenowych dzięki czemu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, z krótkim czasem realizacji i atrakcyjną ceną. U nas nie zdarzają się reklamacje i poprawki!

Możesz być pewny, że wykonane przez nas usługi objęte są gwarancją.

Chcesz kupić antenę naziemną ale nie wiesz, która będzie odpowiednia? Zadzwoń, chętnie pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Oferujemy nowoczesne anteny kierunkowe renomowanych marek: Telkom-Telmor, Fuba, Televes które dobieramy w zależności od warunków technicznych, założeń instalacji i wymagań klienta.

Stosowane przez nas konstrukcje anten działają się w całym paśmie sygnału TV: zarówno dla MUX1-3 na częstotliwości UHF jak i nowych kanałów telewizji naziemnej MUX8 odbieranych w paśmie VHF.

Oprócz typowych wariantów z jedną anteną i odbiornikiem realizujemy również bardziej skomplikowane instalacje z rozdzieleniem sygnału telewizyjnego na kilka telewizorów lub lokali mieszkalnych (multiroom, anteny zbiorcze).

Bezpłatny dojazd do klienta w Kobyłce i okolicach.

Top
Zadzwon