Montaż Anten Satelitarnych Żoliborz

Żoliborz jest jedną z głównych dzielnic Warszawy gdzie wykonujemy montaż anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu Box, Canal+ i innych.

Cena podstawowego montażu anteny satelitarnej na balkonie to 230 zł a na dachu 250 zł + użyte materiały (kabel, wysięgnik, akcesoria).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Żoliborz 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Żoliborz

Wykonujemy montaż anten satelitarnych w domach jednorodzinnych, kamienicach, blokach mieszkalnych, apartamentowcach, budynkach biurowych dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Wystawiamy faktury VAT.

Realizujemy instalację anteny na dachu a także na balkonie lub elewacji w zależności od warunków panujących na danym obiekcie z użyciem wysokiej jakości elementów montażowych aby wykonana usługa była solidna i trwała.

Ustawiamy za pomocą profesjonalnego miernika anteny satelitarne platformy Cyfrowego Polsatu Box, Canal+, Telewizji Orange i innych operatorów dostępnych w Polsce a także programy zagraniczne i nietypowe satelity.

Chcesz móc legalnie korzystać z satelity bez płacenia abonamentu – ustawiamy bezpłatne kanały niekodowane FTA (free to air), nie trzeba podpisywać żadnych zobowiązujących umów – wystarczy antena i dekoder satelitarny – lista bezpłatnych kanałów niekodowanych dostępnych w języku polskim.

Wybór miejsca, w którym będzie wykonany montaż anteny satelitarnej ma kluczowe znaczenie dla odbioru sygnału. Konieczne jest zapewnienie widoczności południowej strony nieba bez większych przeszkód terenowych typu wysoki budynek czy drzewo. Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia doradzimy najlepszą lokalizację dla instalacji wykonując pomiar sygnału satelitarnego tak aby móc uzyskać jak najlepszy sygnał.

Zadzwoń i zamów wizytę montera anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Żoliborz

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Żoliborz i potrzebujesz solidnej firmy, która wykona dla Ciebie montaż anteny satelitarnej z gwarancją i bezpłatnym dojazdem to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W branży anten satelitarnych skutecznie działamy od ponad 10 lat.

Anteny Satelitarne Żoliborz

Wykonaliśmy w tym czasie tysiące instalacji telewizyjnych zdobywając zaufanie klientów, którzy często polecają nasze usługi wśród swoich znajomych.

Posiadamy w ofercie duży wybór anten satelitarnych renomowanych marek (Fuba, Triax, Televes, Inverto) w wersjach standardowych i profesjonalnych aluminiowych(odporne na rdzę) a także ocynkowanych elementow mocujących przystosowanych do wieloletniej ekspozycji na czynniki atmosferyczne.

Realizujemy również bardziej rozbudowane instalacje telewizyjne – podłączenie multiroom(jedna antena i abonament dla kilka dekoderów), instalacje anten zbiorczych(jedna antena dla wielu lokali) a także przystosowanie instalacji satelitarnej do współpracy z anteną naziemną DVB-T.

Wykonujemy montaż anteny satelitarnej solidnie i trwale tak aby zbędne były jakiekolwiek naprawy i serwisy przez wiele lat.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Żoliborzu i okolicach.

Top
Zadzwon