Montaż i Serwis Anten Stare Babice – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż Serwis Anten Stare Babice Usługi RTV-SAT

Stare Babice (powiat warszawski zachodni) tutaj również oferujemy nasze usługi. Wykonujemy montaż anten satelitarnych i naziemnych a także wszelkie prace serwisowe związane z odbiorem telewizji. W naszych kompetencjach leżą instalacje Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i inne.

Doświadczenie, gwarancja na usługę, bezpłatny dojazd i tysiące zadowolonych klientów to atuty, które wyróżniają naszą firmę wśród innych ofert.

Anteny Satelitarne i Naziemne Stare Babice

Anteny Satelitarne i Naziemne Stare Babice

Jeżeli zadowala Cię 30 bezpłatnych kanałów wówczas do odbioru telewizji wystarczy dobrze dobrana i ustawiona antena naziemna DVB-T.

Tutaj również podobnie jak w przypadku anten satelitarnych można wybierać spośród wielu modeli, które różnią się zastosowaniem oraz parametrami.

Jeżeli nie masz wiedzy w zakresie instalacji antenowych a chciałbyś wybrać najlepszy dla siebie produkt skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy.

Kiedy ilość kanałów naziemnych przestaje wystarczać warto zastanowić się nad instalacją satelitarną, która umożliwia odbiór dużo wiekszęj ilości ciekawych programów zarówno polskojęzycznych jak i zagranicznych z całego świata.

By możliwe było korzystanie z satelity potrzebna jest instalacja gdzie najważniejszą funkcję pełni specjalna antena tzw talerz ustawiona na właściwy nadajnik umieszczony na orbicie geostacjonarnej naszej planety.

W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór urządzeń – jeżeli nie wiesz co wybrać chętnie pomożemy w zakupie sprzętu odpowiedniego dla Twoich potrzeb i budżetu a następnie zainstalujemy i ustawimy z użyciem profesjonalnego miernika. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten satelitarnych Stare Babice

Montaż anten satelitarnych Stare Babice

Realizując montaż anteny satelitarnej stosujemy najwyższej jakości akcesoria instalacyjne odpowiednie dla danego podłoża takie jak kołki, uchwyty i wysięgniki oraz przewody koncentryczne odporne na warunki atmosferyczne tak aby instalacja działała wiele lat.

Po zamontowaniu talerza ustawiamy go na wybrane satelity np najczęsciej stosowane w Cyfrowym Polsacie i NC+ Hotbird, możemy ustawić również nietypowe np. Eulesat, ABS-2, Intelsat, NSS, EuroBird, Thor, Sirius, Amos, Hispasat lub inne zamówione przez klienta do odbioru kanałów zagranicznych.

Chcesz oglądać telewizję satelitarną bez umowy abonamentowej – ustawiamy bezpłatne kanały niekodowanestrong> FTA (free to air), nie trzeba płacić abonamentu – wystarczy antena i tuner satelitarny.

Lokalizacja miejsca instalacji anteny satelitarnej jest ważną sprawą dla prawidłowego odbioru sygnału telewizyjnego. Jeżeli nie jesteś pewny czy w miejscu w którym chcesz założyć antenę możliwy będzie odbiór z satelity zamów usługę sprawdzenia dostępności sygnału z satelity – koszt 50zł.

Wykonujmy montaż anteny satelitarnej w każdym miejscu – na dachu, balkonie, elewacji budynku lub innych preferowanych przez klienta, w razie braku decyzji doradzimy najwłaściwszą lokalizację dla anteny a jeżeli istnieją przeszkody terenowe stojące na drodze sygnału zastosujemy odpowiednie rozwiązania w postaci masztów i wysięgników.

Montaż Cyfrowego Polsatu Stare Babice

Montaż anten Cyfrowego Polsatu Stare Babice

Cyfrowy Polsat jest obecnie najpopularniejszą platformą satelitarną w Polsce.

Dostęp do 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD oraz powiązane usługi dodatkowe w postaci szybkiego internetu LTE oraz telefonii komórkowej przekonało do siebie już ponad 3,5 miliona abonentów.

Chcesz zamówić Cyfrowy Polsat ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zamontowaniem i ustawieniem anteny? Zrobimy to za Ciebie! W stałym asortymencie posiadamy niezbędne elementy – uchwyty, kable i złączki, których brakuje w zestawie dostarczonym przez operatora.

Jeżeli chcesz wykonać montaż Cyfrowego Polsatu w oparciu o lepszą antenę niż standardowa 70cm od operatora wówczas możemy dostarczyć niezbędny sprzęt o korzystniejszych parametrach.

Ustawienie anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu gratis w cenie montażu! Na wykonaną usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Instalacja NC+ Stare Babice

Montaż anten NC+ Stare Babice

NC+ powstała z połączenia starej platformy satelitarnej Cyfra+ i telewizji N.

Za jej pośrednictwem do ponad 2 milionów abonentów docierają 174 kanały polskojęzyczne w tym 95 w jakości HD. Bogata oferta programowa, 44 kanały filmowe, 15 kanałów dla dzieci i dobry pakiet sportowy sprawiają, że jest ona silną konkurencją dla Cyfrowego Polsatu.

Ciekawą funkcjonalnością jest usługa NC+ GO, która pozwala na dostęp do treści platformy za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona z Android/iOS.

Zarówno platforma NC+ jak również operator Cyfrowego Polsatu transmitują swój zakodowany sygnał z transponderów na satelitach HotBird 13A, 13B i 13C.

Potrzebujesz montażu NC+ w Starych Babicach? Zgłoś się do nas a sprawnie i dokładnie zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę NC+. W stałym asortymencie posiadamy niezbędny osprzęt i akcesoria potrzebne do poprawnego wykonania instalacji satelitarnej. Udzielamy rocznej gwarancji na montaż.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu i NC+ Stare Babice

Podłączenie instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu NC+ Stare Babice

Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów satelitarnych na wielu odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu i jednej anteny z odpowiednio dobranym konwerterem.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform cyfrowych i znajdziemy taką możliwość zarówno w Cyfrowym Polsacie, NC+ jak i TV Orange.

W połączeniu z pakietem Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO możemy uzyskać możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu wliczając w to laptop, smartfon i tablet.

Przy dobrze upolowanej promocji dodatkowy dekoder możemy mieć już za kilka złotych miesięcznie – należy śledzić strony operatorów satelitarnych.

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją i podłączeniem instalacji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange w Starych Babicach lub okolicy powiatu warszawskiego zachodniego? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Montaż anten naziemnych DVB-T Stare Babice

Montaż anten naziemnych DVB-T Stare Babice

Telewizja naziemna w Polsce umożliwia dziś dostęp do 30 bezpłatnych niekodowanych kanałów w tym również programy w wysokiej jakości HD.

Jeszcze niedawno transmisja nadawanego sygnału tv do naszych domów odbywała się tradycyjną metodą analogową w paśmie UHF ale stawiało to liczne ograniczenia dlatego wprowadzony został cyfrowy standard DVB-T i rozszerzenie częstotliwości nadawania o pasmo VHF(174-230MHz) na którym znajdują się najnowsze kanały MUX8 i już wkrótce planowane są kolejne.

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej cyfrowej telewizji niezbędna jest prawidłowo zainstalowana antena spełniająca standardy systemu DVB-T.

Nie wiesz jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Twoich zastosowań?

Skontaktuj się z nami a pomożemy i dostarczymy najlepsze rozwiązanie. Właściwy dobór anteny naziemnej powinien uwzględniać lokalizację. odległość od nadajnika, ukształtowanie terenu oraz polaryzację nadawania (nie wszystkie konstrukcje anten umożliwiają wybór polaryzacji).

Jeżeli potrzebujesz dobrego fachowca, który wykona dla Ciebie solidny montaż anteny naziemnej w Starych Babicach lub okolicy to zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, sprawnie wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie oraz 12 miesięczną gwarancję.

Instalacje anten telewizyjnych Stare Babice

Instalacje anten telewizyjnych Stare Babice

Jeżeli potrzebujesz zrealizować bardziej rozbudowaną, nietypową lub bardziej profesjonalną instalację antenową to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki satelitarnej i telewizji naziemnej oraz znajomość nowinek technicznych z branży pozwala nam w każdym przypadku odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Wykonujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne z dalszą dystrybucją sygnału do wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się również w podłączeniu i konfiguracji multiswitchy, konwerterów satelitarnych quattro, quad, octo, rozdzielaczy sygnału i wszystkich innych urządzeń związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy zarówno typowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych jak również dużo większe z profesjonalnymi antenami zbiorczymi dla bloków mieszkalnych, kamienic, hoteli, moteli, zajazdów, szpitali i obiektów użyteczności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Naprawa i Serwis Anten TV Stare Babice

Serwis anten TV Stare Babice

Zajmujemy się również naprawą usterek anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie uniemożliwiające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko uszkodzony element instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w przypadku starych zardzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Stare Babice

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Stare Babice

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług dla klientów w Starych Babicach i okolicy.

Przyczyny usterek mogą być różne począwszy od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy śnieg po inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się elementów lub wad fabrycznych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny po burzach i wichurach, naprawiamy uszkodzone przewody i rozregulowane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy takie jak konwertery, wysięgniki, uchwyty i okablowanie na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci wilgoci, deszczu, lodu czy opadów śniegu.

Czasami wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które „zjada” już rdza są nie do uratowania, wówczas po konsultacji z klientem możemy zainstalować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym sygnałem przez długi czas. Jeżeli masz problem ze swoją anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innego operatora wezwij nasz fachowy serwis.

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Serwis i Ustawianie anten naziemnych Stare Babice

Ustawianie i serwis anten naziemnych Stare Babice

Naprawiamy również anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

Czasami po burzy lub wichurze wystarczy tylko poprawne ustawienie anteny do czego stosujemy profesjonalne mierniki sygnału pozwalającego na precyzyjne wyregulowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Realizujemy również przeglądy oraz konserwacje instalacji antenowych, kompleksowe modernizację, wymianę okablowania i innych wadliwych elementów, będących przyczyną usterek w odbiorze telewizji.

Jeżeli masz starą instalację telewizyjną i nie jesteś zadowolony z ilości i jakości odbieranych programów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zainstalujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, elastyczne terminy a także roczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Stare Babice i okolice506 828 554
Top
Zadzwon