Montaż i Serwis Anten Marki – Anteny Satelitarne i Naziemne DVB-T

Zapraszamy do kontaktu506 828 554

Mapa Marek gdzie oferujemy usługi instalacji, montażu, naprawy i ustawiania anten

Marki należące do powiatu wołomińskiego i zlokalizowane w pobliżu siedziby naszej firmy są częstym obszarem gdzie wykonujemy usługi. Specjalizujemy się w instalacjach anten satelitarnych i naziemnych. Realizujemy serwis, montaż i ustawianie anten Cyfrowego Polsatu, Canal+, Orange i innych dostępnych w kraju a także bezpłatnej cyfrowej TV DVB-T. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta oraz gwarancje na usługi.

Anteny Satelitarne i Naziemne Marki

Anteny Satelitarne Marki, Anteny Naziemne Marki - sprzedaż i montaż

Antena odbiorcza stanowi najistotniejszy komponent instalacji telewizyjnej.

To za jej pomocą fale elektromagnetyczne wyemitowane przez nadajnik mogą zostać zamienione na sygnał elektryczny, który będzie następnie przetworzony przez czułe układy elektroniczne w tunerze DVB-S lub w przypadku transmisji naziemnej – DVB-T(wbudowanym w każdym nowo produkowanym telewizorze).

Przy współcześnie produkowanej ilości modeli anten właściwy dobór sprzętu do swoich potrzeb i warunków instalacji laikowi może sprawić kłopot dlatego warto skorzystać z pomocy fachowca, który doradzi nam przed dokonaniem zakupu.

Specjalizujemy się w instalacjach anten satelitarnych do odbioru Cyfrowego Polsatu, Canal+, Orange oraz naziemnych dla cyfrowej telewizji DVB-T.

Posiadamy szeroki asortyment anten, przewodów koncentrycznych oraz akcesoriów instalacyjnych, które dopasujemy do potrzeb każdego klienta.

Potrzebujesz dobrej anteny satelitarnej lub naziemnej? Zadzwoń! 506 828 554

Montaż anteny satelitarnej Marki

Montaż Instalacji anten satelitarnych Marki

Do wykonania solidnego montażu anteny satelitarnej niezbędne jest doświadczenie w pracach instalacyjnych a także właściwe narzędzia.

Dobry fachowiec bazując na swojej praktyce i wiedzy już na pierwszy rzut oka potrafi ocenić jakie materiały i akcesoria instalacyjne będą potrzebne oraz jaki sposób przeprowadzenia prac będzie najwłaściwszy w konkretnych warunkach.

Również miejsce, w którym zamontowana będzie antena satelitarna nie może być przypadkowe i musi być wyselekcjonowane tak aby dostępny był z niego sygnał transmitowany z odpowiedniego satelity na orbicie geostracjonarnej.

Przez wiele lat działalności zainstalowaliśmy tysiące anten satelitarnych co przekłada się na nasze ogromne doświadczenie i sprawne wykonywanie usług.

Solidnie i estetycznie wykonane prace instalacyjno-serwisowe to nasze główne priorytety a zadowoleniu naszych klientów świadczy fakt, że bardzo często otrzymujemy zlecenia z polecenia. Zapewniamy bezpłatny dojazd w Markach oraz roczną gwarancję na wykonany montaż anteny satelitarnej.

Montaż Cyfrowego Polsatu Marki

Montaż Instalacja anten Cyfrowego Polsatu Marki

Cyfrowy Polsat to aktualnie największy operator telewizji satelitarnej w kraju.

Transmituje 200 kanałów po polsku z czego połowa w jakości HD a dodatkowe korzyści w postaci połączonych pakietów z internetem LTE i telefonią komórkową oraz usługa mobilnej TV Cyfrowy Polsat GO przekonały do tej platformy ponad 3 miliony klientów i każdego dnia dołącza tysiące nowych.

Chcesz również zostać abonentem Cyfrowego Polsatu ale martwisz się czy dasz radę zamontować i wyregulować antenę? Zrobimy to za Ciebie!

Zajmujemy się tym na codzień i mając za sobą doświadczenie w postaci tysięcy zrealizowanych instalacji satelitarnych zgromadziliśmy pokaźny asortyment wszelkich niezbędnych akcesoriów, które pozwolą na solidny montaż w każdych warunkach – na dachu, balkonie, kominie, ocieplonej elewacji itp.

Udzielamy rocznej gwarancji na wykonany montaż Cyfrowego Polsatu, natomiast ustawienie anteny jest gratis w cenie usługi instalacyjnej.

Szukasz fachowca do zamontowania Twojej anteny w Markach? Zapraszamy!506 828 554

Instalacja Anteny NC+ Marki

Montaż instalacja anten NC+ Marki

Od 3 września 2019 roku platforma NC+ przeszła rebranding marki i od tego czasu dostępna jest pod nazwą Canal+.

Nadal wykonujemy ustawianie i serwis starych anten NC+.

NC+ była efektem fuzji dwóch starych operatorów sat: telewizji N oraz Cyfry+.

Jej odbiorcami jest w tej chwili ponad 2 miliony klientów, którzy mają dostęp do 174 kanałów polskojęzycznych (95 w HD). Atrakcyjne pakiety kanałów oraz przystępny koszt abonamentu sprawiły, że platforma NC+ stała się silnym konkurentem dla Cyfrowego Polsatu a rywalizacja między tymi dwoma graczami przynosi wiele korzyści dla klientów w postaci częstych promocji i niższych cen.

Montaż Anteny Canal+ Marki

Montaż instalacja anten NC+ Marki

Platforma Canal+ jest efektem rebrandingu marki NC+ we wrześniu 2019r.

Jej odbiorcami jest w tej chwili ponad 2 miliony klientów, którzy mają dostęp do 179 kanałów polskojęzycznych (115 w HD). Atrakcyjne pakiety kanałów oraz przystępny koszt abonamentu sprawiły, że platforma Canal+ jest silnym konkurentem dla Cyfrowego Polsatu a rywalizacja między tymi dwoma graczami przynosi wiele korzyści dla klientów w postaci częstych promocji i niższych cen.

Ciekawą usługą jest oferta NC+ GO, która umożliwia dostęp do kanałów platformy za pomocą tabletu, laptopa lub telefonu komórkowego z Android/iOS.

Zarówno w przypadku telewizji Canal+ jak i platformy Cyfrowego Polsatu zakodowana transmisja odbywa się z satelitów HotBird 13A, 13B i 13C.

Potrzebujesz fachowca od montażu Canal+ w Markach? Zgłoś się do nas a profesjonalnie i dokładnie zainstalujemy i ustawimy Twoją antenę do odbioru Canal+. W stałym asortymencie posiadamy uchwyty, wysięgniki i inny niezbędny osprzęt oraz akcesoria potrzebne do poprawnego wykonania instalacji satelitarnej. Dajemy roczną gwarancję na wykonany montaż.

Podłączenie multiroom Cyfrowego Polsatu i Canal+ Marki

Podłączenie i montaż instalacji multiroom Cyfrowego Polsatu Canal+ Marki

Oferta multiroom jest przeznaczona dla osób, które chcą oglądać w domu telewizję satelitarną na więcej niż jednym odbiorniku. Odbywa się to w ramach tego samego abonamentu i jednej anteny co pozwala minimalizować koszty.

Jeżeli chcemy dołożyć kolejny odbiornik TV to modyfikacja instalacji sprowadza się do wymiany konwertera na odpowiedni do ilości dołożonych dekoderów.

Dziś jest to standard w ofercie operatorów platform cyfrowych i znajdziemy taką funkcjonalność zarówno w Canal+, Cyfrowym Polsacie, jak i TV Orange.

Uzupełnieniem kablowej instalacji multiroom może jest oferta Cyfrowy Polsat GO, NC+ GO czy Orange GO dzięki którym możemy uzyskać możliwość oglądania kanałów satelitarnych na wszystkich urządzeniach multimedialnych w domu takich jak laptop, czy smartfon lub tablet z systemem Android/iOS.

Potrzebujesz fachowego wsparcia w podłączeniu lub konfiguracji instalacji multiroom platformy Cyfrowego Polsatu, telewizji Canal+ lub Orange w Markach lub okolicy powiatu wołomińskiego? Zdaj się na wieloletnie doświadczenie i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług instalatorskich!

Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego instalatora anten? Chętnie pomożemy506 828 554

Montaż instalacji anten naziemnych DVB-T Marki

Montaż anten naziemnych DVB-T Marki

Dzisiaj telewizja naziemna znacznie różni się tej, którą znaliśmy jeszcze kilka lat temu gdzie na palcach jednej ręki można było policzyć wszystkie kanały.

Dziś jest ich 30 z czego część nadawana w jakości HD. Jest to możliwe między innymi dzięki cyfryzacji standardu nadawania, który wprowadził nowe możliwości. Pojawiły się również nowe kanały MUX8 w paśmie VHF.

Spośród wielu modeli anten naziemnych DVB-T można wyróżnic różniące się od siebie konstrukcje: siatkowe, kierunkowe, anteny szerokopasmowe oraz combo uhf+vhf, anteny aktywne i pasywne a także eleganckie anteny panelowe.

Różnią się one parametrami i zastosowaniem. Nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy? Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie, pomożemy dobrać najlepszą antenę dla Twoich potrzeb a następnie zamontujemy tak aby uzyskać najlepszej jakości sygnał.

Instalacje anten telewizyjnych Marki

Instalacje anten telewizyjnych Marki

Jeżeli potrzebujesz zrealizować bardziej rozbudowaną, nietypową lub bardziej profesjonalną instalację antenową to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dla osób zorientowanych na ambitniejszą – bardziej rozbudowaną lub niestandardową instalację antenową również dysponujemy odpowiednią ofertą. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt instalacji telewizyjnej.

Wieloletnie doświadczenie w branży techniki satelitarnej i tv naziemnej oraz znajomość technicznych nowości z zakresu instalacji sat i dvb-t pozwala nam w każdej sytuacji odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych klientów.

Realizujemy instalacje gdzie współpracuje ze sobą kilka anten i urządzeń (np. jedna antena naziemna i dwie satelitarne + 3 dekodery) z dalszą dystrybucją sygnału do wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się również w podłączeniu i montażu urządzeń rozdzielających sygnał multiswitchy, konfiguracji każdego rodzaju sprzętu satelitarnego, konwerterów quattro, quad, octo, unicable i wszystkich innych urządzeń związanych z odbiorem i podziałem sygnału telewizyjnego.

Wykonujemy zarówno typowe małe instalacje z jedną lub dwiema antenami w mieszkaniach i domach jednorodzinnych jak również dużo większe projekty z profesjonalnymi antenami zbiorczymi przeznaczonymi dla bloków mieszkalnych, hoteli, kamienic, szpitali, zajazdów i innych obiektów.

Instalacje antenowe, wykonanie, montaż, serwis 506 828 554

Naprawa Serwis anten TV Marki

Serwis anten TV Marki

Specjalizujemy się także w serwisie anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy każdego typu awarie utrudniające prawidłowy odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który pozwala na błyskawiczną diagnozę co do powodu problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko wadliwy element instalacji aby ograniczać koszty serwisu jednak w przypadku starych pordzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy naprawę i regulację anten naziemnych oraz ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, Canal+, Orange. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Ustawianie Serwis Anten Satelitarnych Marki

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Marki

Ustawianie i serwis anten satelitarnych oprócz montażu to jedne z najczęściej realizowanych przez nas usług dla klientów w Markach i okolicy.

Powody awarii mogą być rozmaite od czynników atmosferycznych takich jak wiatr, burza, deszcz czy śnieg po inne kłopoty sprzętowe wynikające ze starzenia się komponentów lub wad fabrycznych powstałych z winy producenta.

Ustawiamy rozstrojone anteny z powodu silnego wiatru i burz, naprawiamy zerwane kable i rozregulowane uchwty a także mocowania anten satelitarnych.

W razie potrzeby wymieniamy wadliwe komponenty takie jak konwertery, mocowania, wysięgniki i przewody na takie, które jest odporne na trudne warunki atmosferyczne w postaci deszczu, wilgoci, lodu czy opadów śniegu.

Czasami wyjątkowo zaniedbane, stare talerze satelitarne, które uszkodziła już rdza są nie do naprawienia, wówczas po konsultacji z klientem możemy zamontować nową antenę, która pozwoli cieszyć się stabilnym odbiorem przez wiele lat. Jeżeli masz kłopot ze swoją instalacją satelitarną Canal+, Cyfrowego Polsatu, Orange lub inną – wezwij nasz fachowy serwis.

Naprawa, serwis, ustawianie anten z bezpłatnym dojazdem 506 828 554

Ustawianie Serwis Naprawa Anten Naziemnych Marki

Ustawianie i serwis anten naziemnych Marki

Naprawiamy również anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T.

Często po burzy z silnym wiatrem wystarczy tylko poprawne ustawienie anteny do czego stosujemy profesjonalne mierniki sygnału umożliwiające na precyzyjne skalibrowanie i uzyskanie najlepszej jakości odbioru kanałów tv naziemnej.

Wykonujemy również konserwacje instalacji antenowych przeglądy oraz kompleksowe modernizację, wymianę przewodów i innych wadliwych komponentów, będących powodem awarii w odbiorze telewizji.

Jeżeli posiadasz starą instalację tv naziemnej i nie jesteś usatysfakcjonowany z liczby i jakości odbieranych programów skontaktuj się z nami a dostarczymy i zamontujemy dla Ciebie nowoczesne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta, elastyczne terminy oraz 12-miesięczną gwarancję na wykonany montaż anteny.

Montaż, Serwis, Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych Marki i okolice506 828 554
Top
Zadzwon