Montaż Anten Satelitarnych Mokotów – Cyfrowy Polsat Box, Canal+

Mokotów to dla nas kluczowa dzielnica Warszawy gdzie wykonujemy montaż anten satelitarnych Polsatu Bix, platformy Canal+ i Orange.

Realizujemy serwis i ustawianie starszych anten, jeżeli masz problemy z odbiorem na starym talerzu Cyfrowego Polsatu/NC+ również pomożemy!

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Mokotów 📞 506 828 554 ☎️

Montaż anten satelitarnych Warszawa Mokotów

Realizujemy montaż anten satelitarnych na Mokotowie dla indywidualnych klientów prywatnych a także firm oraz instytucji.

Na wykonaną instalację i sprzęt udzielamy gwarancji.

Wystawiamy faktury VAT.

Instalując elementy do odbioru telewizji satelitarnej mamy na względzie nie tylko dobry odbiór sygnału ale także solidność i estetykę wykonania.

W zależności od warunków do przeprowadzenia instalacji anteny satelitarnej montaż wykonujemy na dachu, kominie, elewacji, balkonie lub innym miejscu stosując wysokiej jakości elementy mocujące dostosowane do każdego rodzaju podłoża (beton, pustak, cegła, ocieplona ściana).

Gdy antena będzie już zamontowana zajmiemy się ustawieniem z pomocą profesjonalnego miernika sygnału sat na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innej platformy satelitarnej wskazanej przez klienta.

Szukasz fachowej firmy do zamontowania Twojej anteny satelitarnej lub ustawienia kanałów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej na Mokotowie 📞 506 828 554 ☎️

Anteny Satelitarne Warszawa Mokotów Sadyba Stegny Wierzbno Służew Służewiec

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Mokotów np. na Sadybie, Służewcu, Stegnach, Wierzbnie, Siekierkach, Czerniakowie lub Służewiu i potrzebujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie montaż anteny satelitarnej w przystępnej cenie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Anteny Satelitarne Warszawa Mokotów Sadyba Wierzbno Służewiec

W branży telewizji satelitarnej mamy ponad 10 letnie doświadczenie i nadal poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę aby móc dostarczać naszym klientom profesjonalne usługi.

Zainstalowany przez nas sprzęt i wykonany montaż objęty jest gwarancją.

Dla bardziej wymagających instalacji polecamy markowe anteny Fuba, Televes, Inverto, Triax o średnicach 80cm i większych umożliwiających uzyskanie lepszych parametrów odbieranego sygnału niż budżetowe konstrukcje dostarczane w zestawach od operatorów platform satelitarnych.

Wykonujemy również podział sygnału satelitarnego z jednej anteny na kilka dekoderów w ramach jednego abonamentu – multiroom a także instalacje anten zbiorczych i wszelkiego rodzaju usługi RTV-SAT związane z odbiorem telewizji satelitarnej i naziemnej DVB-T.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Mokotowie i okolicach.

Top
Zadzwon