Montaż Anten Satelitarnych Ochota

Również na warszawską Ochotę docieramy z usługą profesjonalnego montażu anten satelitarnych m.in. Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange.

Standardowa usługa instalacji anteny na balkonie w podstawowym wariancie w cenie 130 zł (+zamontowany sprzęt i materiał – kabel, uchwyt itp.)

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Ochota 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Ochota

Usługi instalacyjne świadczymy dla indywidualnych osób w domach i mieszkaniach prywatnych jak również dla klientów biznesowych i instytucji.

Na wykonane prace i zainstalowany sprzęt dajemy gwarancję.

Wystawiamy faktury VAT.

Wykonując instalacje anten telewizyjnych staramy się uwzględniać wszystkie potrzeby oraz życzenia klienta i proponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie ustalonego budżetu i założonej funkcjonalności.

Montaż anteny satelitarnej należy wykonać w taki sposób aby zapewnić jej widoczność południowej strony nieba bez przeszkód terenowych przy czym inaczej niż w przypadku anten naziemnych nie jest istotna wysokość.

W zależności od warunków do instalacji talerza montaż możemy wykonać na dachu budynku, balkonie lub elewacji w takim miejscu aby uzyskać niezakłócony odbiór z satelity.

Gdy etap zamocowania anteny będziemy mieli za sobą gratis w cenie usługi ustawimy ją profesjonalnym miernikiem na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innej platformy satelitarnej. Ustawiamy również satelity zagraniczne i darmowe kanały niekodowane.

Dla osób, które chcą oglądać kanały dostępne tylko na satelicie ale wahają się z zamówieniem usługi z uwagi na długą umowę abonamentową NC+ przygotował ofertę telewizji satelitarnej na kartę. Działa to analogicznie jak telefon komórkowy na kartę – nic nie podpisujemy, nie wiążemy się umową tylko kupujemy doładowania w miesiącach w których chcemy oglądać telewizję.

Gdy nie opłacimy usługi w danym miesiącu nic się nie dzieje i nadal są dostępne podstawowe kanały niekodowane (których jest 22).

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Ochota Szczęśliwice Rakowiec

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Ochota i potrzebujesz solidnych specjalistów do zainstalowania Twojej anteny satelitarnej zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość pocztą elektroniczną emailem lub przez formularz kontaktowy.

Anteny Satelitarne Warszawa Ochota Szczęśliwice Rakowiec

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w montażu anten satelitarnych. Zapewniamy elastyczne terminy i sprawną realizację usługi w przystępnej cenie.

Nasze anteny i urządzenia oraz wykonana instalacja objęte są gwarancją.

Mamy również specjalne propozycje dla bardziej wymagających zastosowań – profesjonalne anteny Fuba, Inverto, Triax i Televes, które cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość, dłuższa gwarancja i znakomite parametry odbieranego sygnału satelitarnego.

W skład szerokiego wachlarzu usług RTV-SAT, który oferujemy wchodzą również instalacje multiroom (jedna antena i abonament z podziałem sygnału na kilka TV), instalacje anten zbiorczych dla budynków z wieloma lokalami mieszkalnymi i inne.

Wykonujemy również serwis i naprawy anten satelitarnych i naziemnych DVB-T.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskiej Ochocie i okolicach.

Top
Zadzwon