Montaż Anten Satelitarnych Praga-Północ

Również w prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy Praga-Północ wykonujemy montaż anten satelitarnych m.in. Cyfrowego Polsatu, NC+ i Orange.

Standardowa cena usługi montażu anteny satelitarnej na balkonie to 130 zł + użyte elementy (kabel antenowy, uchwyt mocujący, złączki sat).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Praga-Północ 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Praga-Północ

Wykonujemy montaż anten satelitarnych dla indywidualnych klientów prywatnych oraz firm na wszelkiego typu obiektach(kamienica, blok mieszkalny, dom, budynek biurowy). Usługi objęte są gwarancją, wystawiamy faktury VAT.

Anteny montujemy na dachu, elewacji lub balkonie biorąc pod uwagę nie tylko techniczny aspekt odbioru sygnału ale także zachowanie estetyki budynku.

Aby montaż anteny satelitarnej był zrobiony solidnie i trwale należy zastosować wysokiej jakości materiały mocujące odpowiednie dla danego podłoża(inne dla ściany z cegły, inne dla pustaka lub betonu).

Dzięki wieloletniej praktyce i przetestowaniu wielu rozwiązań jesteśmy w stanie bezbłędnie ocenić jakie komponenty montażowe będą najlepsze.

Po zamontowaniu anteny satelitarnej przystępujemy do jej ustawienia za pomocą precyzyjnego miernika sygnału, który umożliwia dokładne ustawienie odbioru każdej platformy telewizji cyfrowej: Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także operatorów zagranicznych i kanałów niekodowanych.

Chcesz móc odbierać kanały satelitarne ale zniechęca Cię konieczność związania się abonamentem? Weź pod uwagę ofertę NC+ na kartę. Forma opłacania usługi jest identyczna jak w przypadku telefonu na kartę – chcesz korzystać -> kupujesz doładowanie (bez podpisywania umowy).

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Praga-Północ

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Praga-Północ i szukasz solidnej firmy do zamontowania Twojej anteny satelitarnej to zgłoś się do nas!

Anteny Satelitarne Praga-Północ

Wieloletnie doświadczenie w branży RTV-SAT sprawia, że usługi instalacyjne wykonujemy sprawnie i szybko dzięki czemu możemy oferować atrakcyjne ceny.

Wykonany przez nas montaż i zainstalowany sprzęt objęte są gwarancją.

Dla bardziej wymagających klientów posiadamy w ofercie anteny satelitarne klasy premium renomowanych producentów(Televes, Fuba, Inverto, Triax), które pozwalają uzyskiwać lepsze parametry niż zwykłe budżetowe konstrukcje. W asortymencie mamy również modele anten gdzie czasza wykonana jest z aluminium co zapewnia 100% odporności na rdzę i warunki atmosferyczne.

Potrzebujesz więcej? Wykonujemy bardziej rozbudowane instalacje telewizyjne dostosowane do potrzeb klienta – multiroom z podziałem sygnału do kilku pomieszczeń, instalacje zbiorcze TV satelitarnej i naziemnej dla wielu lokali.

Wykonujemy montaż anteny satelitarnej solidnie, dokładnie i trwale tak aby klient nie musiał się martwić o późniejsze naprawy i serwis przez wiele lat.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskiej Pradze-Północ i okolicach.

Top
Zadzwon