Montaż Anten Satelitarnych Białołęka

Także w warszawskiej dzielnicy Białołęka dostarczamy usługę montażu anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i innych.

Cena montażu anteny satelitarnej na balkonie to 130 zł + użyte materiały (kabel, uchwyt, akcesoria).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Białołęka 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Białołęka

Wykonując montaż anteny satelitarnej stosujemy wysokiej jakości komponenty instalacyjne odpowiednie dla danego rodzaju podłoża (beton, pustak, komin, cegła, ocieplona elewacja) takie jak kotwy, kołki, mocowania i uchwyty oraz kable odporne na złe warunki atmosferyczne tak aby instalacja satelitarna służyła latami bez serwisowania.

Ustawiamy anteny satelitarne na wszystkie satelity np popularne Hotbird i Astra do odbioru Cyfrowego Polsatu, NC+ i Orange oraz mniej popularne nadajniki np. ABS-2, Eulesat, Intelsat, NSS, Thor, Sirius, EuroBird, Amos, Hispasat i inne do odbioru kanałów zagranicznych.

Chcesz móc oglądać telewizję satelitarną bez abonamentu – ustawiamy darmowe kanały niekodowane FTA (free to air), nie trzeba zawierać żadnej umowy – wystarczy antena i dekoder – lista bezpłatnych kanałów satelitarnych.

Przemyślenie lokalizacji montażu anteny satelitarnej jest ważnym etapem, który musi być dokonany przed instalacją aby móc uzyskać dobry odbiór sygnału. Antena satelitarna powinna być skierowana na południową stronę nieba. Jeżeli nie masz pewności się czy w miejscu w którym chcesz zamontować antenę możliwy będzie odbiór z satelity Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange zamów pomiar dostępności sygnału – cena usługi 50 zł.

Zadzwoń i zamów wizytę montera anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Białołęka Tarchomin Żerań Nowodwory

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Białołęka np. na Tarchominie, Żeraniu, Nowodworach czy Choszczówce i szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie montaż anteny satelitarnej z gwarancją i bezpłatnym dojazdem to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mamy w ofercie szeroki wybór anten satelitarnych markowych producentów: Fuba, Televes, Inverto oraz konwerterów satelitarnych i innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania telewizyjnych instalacji satelitarnych.

Od wielu lat wykonujemy każdy typ usługi RTV-SAT związany z odbiorem telewizji satelitarnej – podłączenie nowych instalacji Cyfrowego Polsatu, instalacja NC+, Orange, wymiana starej anteny sat na nową, modernizacje i konserwacje instalacji, naprawa i serwis anten satelitarnych, wymiana zepsutego konwertera, instalacja anteny satelitarnej razem z naziemną DVB-T w jeden zespół anten, rozprowadzenie sygnału TV na kilka odbiorników, ustawiamy rozstrojone anteny po burzach a także przegląd i konserwacja działających instalacji anten TV pod kątem możliwych nieprawidłowości.

Solidnie wykonany montaż anteny satelitarnej nie wymaga żadnych wizyt serwisowych przez wiele lat i nie jest podatny na deszcz i wiatr.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskiej Białołęce: Tarchomin, Żerań, Nowodwory, Choszczówka i okolice.

Top
Zadzwon