Montaż Anten Satelitarnych Praga-Południe

Także na warszawskiej Pradze-Południe świadczymy usługę montażu anten satelitarnych głównie Cyfrowego Polsatu, NC+ i Orange.

W przypadku standardowej usługi montażu anteny satelitarnej na balkonie cena wynosi 130 zł + koszt użytego materiału (kabel, uchwyt).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Praga-Południe 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Praga-Południe

Naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych jak i dla firm oraz instytucji. Realizujemy usługi instalacyjne w domach jednorodzinnych, kamienicach, blokach mieszkalnych i budynkach biurowych.

Anteny instalujemy na dachu, elewacji lub balkonie mając na względzie nie tylko techniczny aspekt odbioru sygnału ale również zachowanie estetyki budynku.

Dobrze wykonany montaż anteny satelitarnej powinno poprzedzić rozpoznanie warunków instalacji i dobranie odpowiednich elementów mocujących odpowiednich dla danego podłoża.

Posiadamy w asortymencie komponenty niezbędne do wykonania solidnego montażu na każdym typie materiału: beton, pustak, cegła i innych.

W kolejnym etapie instalacji anteny satelitarnej przystępujemy do jej ustawienia za pomocą profesjonalnego miernika sygnału, który umożliwia precyzyjną kalibrację na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Telewizji Orange oraz kanałów zagranicznych i bezpłatnych programów niekodowanych.

Dla osób, które chcą mieć możliwość oglądania kanałów satelitarnych bez abonamentu platforma NC+ przygotowała ciekawą ofertę telewizji na kartę gdzie płatność realizujemy w systemie prepaid. Działa to tak jak telefon na kartę – nie podpisujemy umowy tylko kupujemy doładowania.

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Praga-Południe

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe np. na Saskiej Kępie, Grochowie, Kamionku, Gocławiu, Gocławku i potrzebujesz solidnej firmy, która w przystępnej cenie wykona dla Ciebie montaż anteny satelitarnej to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Anteny Satelitarne Praga-Południe

W branży RTV-SAT mamy ponad 10 lat doświadczenia, które zaowocowało umiejętnością szybkiego montażu anten w każdych warunkach, dzięki czemu poświęcając na zlecenie mniej czasu możemy zaoferować lepszą cenę.

Zamontowany sprzęt i wykonana usługa objęte są gwarancją.

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy anteny satelitarne klasy premium (Fuba, Televes, Triax, Inverto), które oferują lepsze parametry odbieranego sygnału niż standardowe konstrukcje dostarczane przez operatorów platform cyfrowych. Mamy w ofercie również anteny aluminiowe, które zapewniają pełną odporność na rdzę i warunki atmosferyczne.

Zajmujemy się również wykonywaniem instalacji multiroom (jeden abonament i antena – kilka odbiorników), podłączamy anteny zbiorcze (jedna antena, wiele lokali), montażem telewizorów i innymi usługami RTV-SAT w tym również antenami do odbioru telewizji naziemnej DVB-T.

Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskiej Pradze-Południe i okolicach.

Top
Zadzwon