Montaż Anten Satelitarnych Rembertów

Także na warszawskim Rembertowie oferujemy usługę montażu anten satelitarnych m.in. Cyfrowego Polsatu, platformy NC+ i TV Orange.

W przypadku standardowych usług montaż anteny satelitarnej na balkonie wykonujemy w cenie 130 zł a na dachu 150 zł + użyte materiały.

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Rembertów 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Rembertów

Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych w domach prywatnych jak również wspólnot mieszkaniowych, firm i instytucji.

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

Realizując zlecenie montażu instalacji antenowych na pierwszych miejscach stawiamy satysfakcję klienta, solidność i estetykę wykonania.

Nie wciskamy najdroższych rozwiązań aby jak najwięcej zarobić – sprzętową konfigurację dopasowujemy do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Montaż anteny satelitarnej w Rembertowie możemy wykonać na dachu, tarasie, balkonie lub elewacji budynku w zależności od warunków panujących na danym obiekcie. Wykonujemy również montaż na obejmach kominowych.

Po zakończeniu etapu montażowego realizujemy ustawienie anteny satelitarnej wykorzystując dokładne przyrządy pomiarowe umożliwiające bardzo precyzyjną kalibrację na odbiór Cyfrowego Polsatu, platformy NC+ i Telewizji Orange lub innego operatora wskazanego przez klienta.

Dla osób chcących rozpocząć przygodę z telewizją satelitarną ale zniechęconych koniecznością podpisania długiej umowy NC+ ma ofertę na kartę. Zamiast opłacania abonamentu kupujemy doładowania podobnie jak w przypadku telefonu komórkowego na kartę. W dowolnym momencie możemy zrezygnować z opłacania płatnych pakietów i nadal będą działać podstawowe kanały niekodowane (których jest około dwadzieścia).

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej w Rembertowie 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Rembertów

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Rembertów i jesteś zainteresowany montażem anteny satelitarnej to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość mailem lub przez formularz kontaktowy – zawsze odpowiadamy w ciągu 24h.

Anteny Satelitarne Warszawa Rembertów

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji telewizyjnych i wszelkiego typu narzędzia i sprzęt niezbędny do szybkiej realizacji profesjonalnego montażu anten satelitarnych w atrakcyjnej cenie.

Sprzęt, który montujemy i wykonane przez nas usługi objęte są gwarancją.

W naszej ofercie znajdą państwo również wysokiej klasy anteny marki Fuba, Televes, Triax i Inverto, które cechuje wysoka jakość wykonania i znakomite parametry odbieranego sygnału również w ekstremalnych warunkach pogodowych a także anteny aluminiowe w 100% odporne na korozję i rdzę.

Chcesz rozdzielić sygnał satelitarny na dwa lub więcej telewizory? Wykonujemy montaż instalacji multiroom a także instalacje anten zbiorczych. Zajmujemy się również serwisem i ustawianiem anten naziemnych DVB-T.

Bezpłatny dojazd w Rembertowie i sąsiednich dzielnicach Warszawy.

Top
Zadzwon