Montaż Anten Satelitarnych Wawer

Również w warszawskiej dzielnicy Wawer świadczymy usługę montażu anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i innych.

Cena montażu anteny satelitarnej na balkonie to 130 zł + materiał (kabel, wysięgnik, złączki).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Wawer 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Wawer

Wykonując montaż anteny satelitarnej używamy wysokiej klasy elementów montażowych dedykowanych do odpowiedniego rodzaju podłoża (beton, pustak, komin, cegła, ściana budynku z ociepleniem) takie jak kotwy, kołki, mocowania i wysięgniki oraz kable przeznaczone na każde na warunki atmosferyczne tak aby instalacja satelitarna działała przez wiele lat.

Ustawiamy anteny satelitarne na wszystkie nadajniki np popularne Hotbird i Astra do odbioru Cyfrowego Polsatu, NC+ i Orange oraz mniej znane satelity np. Eulesat, ABS-2, Intelsat, NSS, EuroBird, Thor, Sirius, Amos, Hispasat i inne, które zażyczy sobie klient do odbioru platform zagranicznych.

Chcesz mieć możliwość oglądania telewizji satelitarnej bez abonamentu – ustawiamy darmowe kanały niekodowane FTA (free to air), nie trzeba płacić abonamentu – wystarczy antena i dekoder – lista niekodowanych kanałów satelitarnych.

Wybór miejsca montażu anteny satelitarnej jest ważnym etapem, który musi być przemyślany przed instalacją aby móc uzyskać dobry odbiór sygnału. Jeżeli obawiasz się czy w miejscu w którym chcesz zamontować antenę możliwy będzie odbiór satelitarny Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange zamów sprawdzenie dostępności sygnału z satelity – cena usługi 50 zł.

Zadzwoń i zamów wizytę montera anteny satelitarnej 506 828 554

Anteny Satelitarne Warszawa Wawer Międzylesie Falenica Anin

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Wawer np. w Aninie, Międzylesiu lub Falenicy i szukasz firmy, która wykonana dla Ciebie montaż anteny satelitarnej z gwarancją i bezpłatnym dojazdem to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Posiadamy szeroki asortyment anten satelitarnych renomowanych producentów: Fuba, Televes, Inverto oraz konwerterów satelitarnych i wszelkiego osprzętu niezbędnego do wykonywania satelitarnych instalacji telewizyjnych.

Wykonujemy każdego rodzaju usługi RTV-SAT związane z odbiorem telewizji satelitarnej – montaż nowych instalacji Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange, wymiana starego talerza, modernizacje instalacji, naprawa anten satelitarnych, wymiana uszkodzonego konwertera, instalacja anteny satelitarnej razem z naziemną w jeden zespół anten, rozdzielenie sygnału na kilka odbiorników, ustawiamy rozstrojonych anten po wichurach a także przegląd i konserwacja istniejących instalacji antenowych pod kątem możliwych nieprawidłowości.

Solidnie wykonana instalacja antenowa telewizji satelitarnej nie wymaga żadnych interwencji serwisowych przez wiele lat i nie straszne jej są złe warunki atmosferyczne. Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskim Wawrze: Marysin Wawerski, Międzylesie, Falenica, Anin i okolice.

Top
Zadzwon