Montaż Anten Satelitarnych Wesoła

Również w Warszawie Wesołej wykonujemy usługę montażu anten satelitarnych platformy Cyfrowego Polsatu, NC+, Telewizji Orange i innych.

Standardowy montaż anteny satelitarnej na balkonie lub tarasie według naszego cennika kosztuje 130 zł (+ koszt zamontowanych części).

Zadzwoń i zamów montaż anteny satelitarnej w dzielnicy Warszawa Wesoła 506 828 554

Montaż anten satelitarnych Warszawa Wesoła

Usługi wykonujemy zarówno dla osób prywatnych w domach jednorodzinnych, nowych i starych blokach mieszkalnych a także dla firm, instytucji i spółdzielni.

Na wykonaną instalację i sprzęt wystawiamy gwarancję oraz fakturę VAT.

Realizując powierzone nam zlecenie montażu instalacji anten satelitarnych bierzemy pod uwagę zarówno estetykę jak również solidność i trwałość.

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta aby móc doradzić najlepsze rozwiązania sprzętowe uwzględniające funkcjonalność i budżet.

Montaż anteny satelitarnej w Warszawie Wesołej przeprowadzamy w miejscu wskazanym nam przez klienta lub doradzamy najlepszą lokalizację, może to być: balkon, taras, dach, elewacja budynku, komin itp.

Zamontowana antena to dopiero połowa drogi do dobrego odbioru telewizji satelitarnej – trzeba jeszcze ją precyzyjnie ustawić. Na tym etapie wykorzystujemy czułe przyrządy pomiarowe pozwalające dokładnie skalibrować ustawienie anteny na odbiór Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange lub innej platformy a także programów zagranicznych i bezpłatnych kanałów niekodowanych (lista tutaj – polskojęzyczne stacje telewizyjne FTA).

Instalujemy również NC+ na kartę czyli telewizję satelitarną bez abonamentu opłacaną za pomocą doładowań (jak telefon komórkowy na kartę).

Zadzwoń i zamów wizytę instalatora anteny satelitarnej w Wesołej 506 828 554

Instalacje Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Wesoła np. w Starej Miłosnej i potrzebujesz montażu anteny satelitarnej to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Masz pytania? Zadaj je telefonicznie lub przez formularz kontaktowy – odpowiadamy zwykle tego samego dnia.

Instalacje Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła Stara Miłosna

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w instalowaniu rozwiązań telewizji satelitarnej co przekłada się na szybkie i sprawne wykonywanie usług montażu i ustawiania anten i pozwala oferować atrakcyjne ceny.

Zainstalowany przez nas sprzęt i wykonane usługi objęte są gwarancją.

Potrzebujesz sprzętu o wysokiej jakości wykonania i lepszych parametrach niż rozwiązania z dolnej półki? Mamy w ofercie markowe anteny Fuba, Televes, Inverto i Triax, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Specjalizujemy się również w instalacjach multiroom pozwalających rozdzielić sygnał satelitarny na kilka telewizorów, instalacjach anten zbiorczych dla budynków z wieloma lokalami mieszkalnymi a także w montażu, serwisie i ustawianiu anten telewizji naziemnej DVB-T.

Bezpłatny dojazd do klienta w Warszawie Wesołej i sąsiednich dzielnicach.

Top
Zadzwon